Adana Temizlik Şirketleri

Adana Temizlik Şirketleri arasında seçkin bir konuma sahip olan ADN Temizlik, Çukurova, Seyhan, Yüreğir olmak üzere Adana’nın tüm noktalarında temizlik hizmeti vermektedir.Firmaya ulaşmak için aşağıdaki telefon numarasını arayarak irtibata geçebilir, temizlik yaptırmak istediğiniz konularla alakalı fikir alabilirsiniz.

ADN Temizlik firması 2016 yılında kurulmuş olan bir firma olarak müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiş ve bunun sonucunda da müşterileri tarafından beğenilen ve Adana da tercih edilen bir temizlik firması olarak faaliyetlerine aralıksız olarak devam etmektedir.

Adana inşaat sonra temizlik hizmetleri, okul temizliği, cam silme işlemleri ve ofis temizlik işlerinde alanında uzman kadrosuyla Adanalılara hizmet vermektedir. Ayrıca Adana apartman temizlik şirketleri arasında da yeri olan firma, merdiven temizliği, günlük çöp alma işlemlerini de eksiksiz yerine getirmektedir. Gayet uygun olan fiyat avantajlarından yararlanmak için ADN Temizlik şirketini arayarak randevu talep edebilirsiniz.

Temizlikte Doğru Adım: ADN TEMİZLİK
İrtibat tel:
0505 047 27 75
Bize danışmadan karar vermeyin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir