ADN Profesyonel Temizlik Hizmetleri

Adana Temizlik Şirketleri
Acil İnşaat Temizliğine ihtiyaç duyduğunuzda yapılması gereken iş her ne olursa olsun, sizin için en uygun fiyat seçeneği, en hızlı temizlik çözümünü ADN Temizlik olarak sizlere sunuyoruz. Çünkü kısa süre içerisinde istediğiniz zamanda en iyi şekilde temizlik yapılarak sizlere iş süresini aksatmaksızın işi teslim etmekteyiz. Temizlik yapılacak mekanın büyüklüğü ne kadar olursa olsun istenilen kadar personel temin edebilmekteyiz.

Acil inşaat temizliği Teknik teçhizatımız ve deneyimli personelimizle inşaat temizliğine ve inşaat sonrası temizliğinize talibiz. Profesyonel ekibimizle 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vererek her yerde her an temizlik parolasıyla çalışmaktayız. İnşaatlarda, inşaat sonrasındaki pislikleri temizlemek oldukça güçtür. Bu yüzden profesyonel firmamız ADN temizliği arayarak sizde kaliteli olarak temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Temizlik yaparken uluslar arası kurallara uymak hem hijyen açısından önemlidir, hemde kaliteli bir temizlik yapmanın temel prensibidir. Bu sebeble temizlik yaparken ekipman ve personel şartları avrupa standartlarına uyumlu olmalıdır. Acil inşaat temizliği olan müşterilerimize ise bekletmeden profesyonel kadromuzla temizlik işlemini yapmaktayız.

Gemi temizliği, yapımı bittikten sonra zemindeki inşaat kalıntılarının toplanarak temizlik yapılacak alanın açılmasıyla başlar. Gemi temizliği zemin temizleme makinalarıyla muşamba zemin yıkanarak temizlenir. Ardından zeminin temizliği, alabandalar, lumbuz ve köprü üstü mürettebat yaşam alanlarının temizliği yapılır.

Gemi temizliği, açık deniz ve tersane bölgesindeki gemi, yatlarınız, kuru yük gemisi veya yolcu gemileri bulundukları alanda veya seyahat esnasında gereken temizlikleri istenilen zaman diliminde yapılmaktadır.

Gemiler gerek denizlerde gerekse limanlarda pislenmekte ve sürekli temizliğe gereksinim duymaktadır. Güvertedeki pislikler yada geminin iç yüzeyinde oluşan kirlilikleri profesyonel ekibimiz aracılığıyla temizlemekteyiz. Sizde yatlarınızın be gemilerinizi temiz olmasını istiyorsanız telefonlarımızı arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

İnşaat Temizliği için deneyimli ve tecrübere sahip olan elemanlarımızı sizlere göndererek inşaattan çıkmış olan temizletmek istediğiniz yerin temizliğini kaliteli ve güvenilir ekipmanlarımızla temizleyerek sizlere kaliteli temizlik anlayışını yaşatmaktayız.

ADN inşaat temizliği şirketimiz tüm Adana geneli Çukurova ve Seyhan başta olmak üzere tüm ilçe ve semtlerine inşaat temizliği hizmeti vermektedir.

İnşaat temizliği esnasında personelin titiz çalışması çok önemlidir. Çünkü inşaat sırasında oluşan donmuş sıva kalıntıları gibi katı kalıntıları temizlerken zemine yada duvarlara zarar vermemek gerekmektedir. Bu nedenle firmamız bünyesindeki personellere gereken eğitimleri verererek daha titiz bir temizlik yapılmasını sağlamaktayız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir