Afyon Halı Yıkama

afyon-hali-yikamaAfyon Halı Yıkama Yerleri

Afyonkarahisar merkezinde hizmet veren şirketimiz, sadece Afyon merkez’de değil, Afyon’un tüm ilçe ve mahallelerine ücretsiz halı yıkama servisi adresinize gelerek halılarınızı kapınızdan teslim almaktadır. Yılların verdiği tecrübeye sahip olan şirketimiz makina halıları, dokuma halıları ve diğer tüm halıları ister yerinde, isterseniz de halı yıkama fabrikasında büyük bir titizlikle yıkamaktadır. Müşteri memnuniyetini herşeyin önünde tutan firmamızdan hizmet almanız doğrultusunda, sizleri de mutlu müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız.

Profesyonel Halı Temizliği 
Yapılan araştırmalar neticesinde elde edilen verilere göre bir insanın günde 1 ila 3 gram arasında ölü deri döktüğü ve yine aynı şekilde standart bir evde yılda yaklaşık 4 kilogram toz ve kir oluştuğu tespit edilmiştir ve bu tozların alerjik hastalıkların  en yüksek derecede  baş gösterdiği bölgelerin evlerimizde kullandığımız halılar olduğu gözlemlenmiştir. Bu anlamda profesyonel hijyenik ve antialerjik halı temizliği insan sağlığı açısından oldukça önemlidir.
Yapılan bu tespitler neticesinden de anlaşılacağı üzere insanların günboyu halıların üzerinde dolaşması , halıların potansiyel bir sağlık tehtidi oluşturduğu gerçeğini anlamak güç değildir.  Uzmanlar halılarınızı evin kullanım yoğunluğuna göre 3 ay da 6 ay da yıkanması gerektiğini vurgulamaktadırlar. Aynı şekilde yılda bir defaya mahsus bile olsa profesyonel halı yıkama işlemine tabi tutulması gerektiğini söylemektedirler.
Özellikle son zamanlarda halı yıkamacılık sektöründe bilsahha oto yıkamacılar da halı yıkama hizmeti vererek kalitesiz deterjan ve düşük kalite ekipmanlara ve hijyenik olmayan yöntemlerle halılar yıkamaktadırlar. Bunun sonucunda ise yıpranması kolay, sağlıksız hizmet ve akabinde müşteri memnuniyetsizliği başgöstermiştir. Halı yıkama konusunda mutlaka profesyonel çalışan firmalarla çalışmalısınız.

Bütün Lekeler Çıkartılabir mi? Bunun %100 Garantisi Var mıdır?
Halıların veya benzeri tekstil ürünlerinin rengine ve dokusuna zarar vermeden çıkarabilmek Dünyanın hiçbir ülkesinde mümkün değildir. Ziyaretçilerimize verdiğimiz garantiler, halılarınıza zarar vermeden çıkartılabilecek lekeler için böyledir. Halılarınıza, kilimlerinize zarar vermeden lekelerinizi çıkartmak için profesyonel anlamda hangi hazırlık ve çalışma gerekiyorsa yapılacağına dair %100 garanti vermekteyiz.

Halılarınız 1’ci Sınıf Makinalar ile Bitki Özlü Antialerjik Şampuanlarla Yıkanmaktadır
Firmamıza gelen halılar belirli aşamalardan geçerek kusursuzca yıkama işlemi yapmaktadır.
Toz alma aşaması: Vakumlu toz makinaları ile yapılmaktadır.
Kontrol aşaması : Tozları alınan halılar kurumuş leke ve kirlerin kontrol edilmesi amacıyla yıkama öncesinde kontrol ekibimiz tarafından denetlenir ve leke bulunması durumunda özel leke sökücüler sayesinde halılarınız lekelerinden kurtarılır.
Yıkama aşaması : Cinslerine göre ayırt edilen halılar, antibakteriyel ve antialerjik özelliği sahip özel bitkisel şampuanlarla yıkanmaktadır.
Kurutma aşaması: Malum bazı lekeler derinlemesine işlemiştir ve çıkması oldukça zahmetlidir. Yıkama sonrası kontrol ekibimiz tekrar halı da kalan inatçı lekelerin olup olmadığına dair kontrol yaparlar ve kurutma süreci başlar.
Parfümleme ve paketleme aşaması: Kuruyan halılarınız parfümlenerek ambalajlanır ve adresinize ücretsiz servisle teslim edilir.

Müşterileri Yorumlarını Okuyabilir Sizlerde Hizmet Sonrası Yorumlarınızı Bırakabilirsiniz
Şirketimizden hizmet alan müşterilerimizin tavsiyelerini okuyabilir, aynı şekilde sizler de hizmet sonrası haliyikamaservisim.com’a girerek görüş ve önerilerinizi aktarabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir