Ankara Halı Yıkama

ankara-hali-yikamaAnkara Halı Yıkama Firmaları

Türkiyemizin başkenti Ankara’da profesyonel halı yıkama hizmetleri kapsamında müşterilerine %100 memnuniyet garantisiyle yola çıkarak hizmet veren firmamız, yıllardır halı yıkama sektöründe kaliteli hizmetlerin altına imzasını atarak kendisini kanıtlamıştır.

Halı yıkama işlemi insanlar için herzaman meşakkatli bir iş olmuşsa da senelerce insanlarımız kendi imkanları ve evlerinin halı yıkama elverişli olması dahilinde kendileri halılarını yıkamışlardır fakat günümüz teknolojisinin de hızla gelişmesiyle birlikte son modern cihazlarda halı yıkama fabrikaları kurularak halı yıkama işlemi artık bir yük olmaktan çıkarak, özellikle ev hanımlarının yükünü oldukça kolaylaştırmış durumdadır. Tabi yine de bir çok bölgede bir çok hane, halılarını kendi imkanları doğrultusunda yıkamaktadır. Yalnız bu şekilde halılarımızı yıkamak bizleri yoracağı gibi, halılarımıza da oldukça zarar vermektedir. Doğru tekniklerle yıkanmayan , doğru baskılar uygulanarak suyu alınamayan halıların kullanım ömrü kısalmakta ve daha çabuk bir şekilde yıpranmaktadır.

Ankara Halı Yıkama Fabrikası 

Ankara’da faaliyet gösteren halı yıkama şirketimiz, Ankara’nın tüm ilçelerine ücretsiz servis ağımızla profesyonel hizmet sunmaktadır. Son zamanlarda özellikle bu işi bir çok firmanın yaptığını görmekteyiz. Bu tür merdiven altı firma diye tabir ettiğimiz firmalarda yıkatacağınız halılar, olması gerektiği gibi temizlenmemesinin yanı sıra, halılarınıza da büyük ölçüde zarar verebilmektedir. Halı yıkama işlemi, ciddiyet, titizlik, dikkat ve doğru ekipmanların kullanımını gerektirmektedir. Bilinmeyen firmalara halılarınızı emanet edip ne olduğu belli olmayan kimyasallarla halılarınızı heder etmeyin.
Bu işe yıllarını vermiş, önceliği para kazanmaktan ziyade müşteri memnuniyetini hedefleyen, ruhsatlı firma olup olmadığına dikkat etmenizde yarar vardır. Hatta mümkünse firmaya giderek firmayı kendi gözünüzle de görerek halıların nasıl şartlarda , hangi ekipmanlarla yıkandığını yerinden gözlemlemenizde yarar vardır.

Ankara Halı Yıkama Şirketi

Firmamız her türlü halı cinsi için ayrı bir özen göstermekte olup, özel antibakteriyel ve hijyenik bitkisel özlü halı şampuanları kullanmaktadır. Ücretsiz servisimiz adresinize gelerek halılarınızı makbuz karşılığında teslim almaktadır. Akabinde diğer müşterilerin halılarıyla karışmaması açısından numaralandırılarak şirketimize getirilir. Metrekareleri hesaplanan halılar, cinslerine göre ayrıldıktan sonra vakumlama makinaları ile toz alma işlemi gerçekleştirilir. Toz alma işleminin ardından uzman kadromuz yıkama öncesi inatçı leke kontrolü yaparlar ve leke bulunması halinde özel leke çıkartıcılarla lekelerinden arındırılır. Bu işlemleri takiben halılarınız, en modern yıkama makinalarında yıkamaya başlanır ve yıkanan halılar kuruma bölümüne alınmadan önce tekrar leke kontrolü işleminden geçirilir. Bu işlemlerinde ardından kuruma süreci başlar ve kuruyan halılar parfümleme işlemine tabi tutulurlar ve teker teker ambalajlanarak adresinize teslim edilir

Ankara Halı Yıkama Tavsiye

Birçok müşteri internet üzerinden aldığı hizmetlerin kalitesini diğer hizmet alan müşterilerin yorumlarına bakarak fikir edinirler. Sizlerde Ankara halı yıkama firması olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmetler doğrultusunda gelen yorum ve görüşleri okuyarak bilgi alabilir, aynı şekilde halı yıkama hizmeti sonrasında sizlerde sitemize yorumlar bırakarak sizden sonraki müşterilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir