Antalya Halı Yıkama

antalya-hali-yikama-firmalariAntalya halı yıkama firmaları hakkında öncelikli bilmeniz gereken ve tüm tüketicileri ilgilendiren bir konuya değinmek istiyoruz. Antalya’da bir çok halı yıkama şirketi mevcuttur fakat içlerinden pek azı bu işi ruhsatlı bir şekilde kaliteli ve uygun şartlarda yapmaktadır.  Tabiri caizse merdiven altı olarak adlandırdığımız bir çok halı yıkama firması,  ucuz fiyatlar sunarak müşteriyi yanıltmakta ve kalitesiz deterjan kullanımı, tecrübesiz ekip çalışması ile halılarınıza yarardan çok zarar vermektedirler.
Bu anlamda Antalya’da halı yıkatma yerlerini gerekirse yerince incelemenizi tavsiye ediyor, kullanılan ekipmanlara, profesyonel işçiliğe ve diğer ayrıntıları firmaya giderek yerinde gözlemlemenizi tavsiye ediyoruz.
Bizler haliyikamaservisim.com olarak Antalya’nın en seçkin halı yıkama firmalarını yerinde inceliyor ve sizlere en iyi ve en kaliteli firmalarla çalışma garantisini sunuyoruz.
Hizmet kriterlerini karşılamayan firmalarla çalışmıyoruz. Bu anlamda bizlere kesinlikle güvenebilirsiniz. Aynı şekilde hizmet sonrası da sitemize girerek hizmetten memnun kalıp kalmadığınıza dair yorumlarınızı dinliyor ve bu doğrultuda hareket ediyoruz.

Halı yıkama işlemi başlı başına titizlik ve profesyonel kadro tarafından yapılan bir emek gerektirmektedir. Zira baştan savma diye tabir ettiğimiz yıkama yöntemleri ile halılar temizlenmediği gibi, sağlık açısından da risk faktörü oluşturabilmektedirler.
Halılarımız sadece bir evin dekorasyon parçası değil, aynı zamanda doğru temizlik yapılmadığında sağlığımızı da ciddi anlamda etkileyebilen bir durumdur. Halıların içerisinde zamanla bakteri ve toz kalıntıları ortaya çıkar ve bu durum,  gerek bizler olalım, gerekse de çocuklarımız olsun, gün boyu halılara temas etmekteyiz.
Özellikle Antalya gibi sıcak iklimlerin yaşandığı bölgelerde halı temizliği en az 6 ayda bir yapılmalıdır.

Sizlerin ve Ailenizin sağlığı önceliğimiz olup, büyük bir titizlikle toz alma, yıkama ve ambalama işlemlerini gerçekleştirerek evlerinize servis ediyoruz.  Sipariş vermenizin ardından adresinize gelen ekibimiz, makbuz karşılığında halılarınızı teslim alarak işyerine getirmektedir. Ardından halıların metre kareleri hesaplanarak sınıf ve niteliklerine göre ayrılırlar. (makina halısı, el dokuma halısı, yün halı vs gibi)
Yıkama işlemine geçmeden önce vakumlu makinalar aracılığı ile halılar tozlarından arındırılır. Ardından havuzlara konulur, havuzlarda bekleyen halıların üzerlerindeki leke ve kirlerin yumuşaması işlemi sağlanır. Sonrasında gruplarına ayrılan halılar özelliklerine göre yıkama işlemine tabi tutulurlar. Halı yıkama işleminde özel bitki özlü şampuanlar kullanılmaktadır ve tüm bu işlemlerin sonunda kuruma işlemi gerçekleştiren halılarınız parfümlenir ve ambalajlanarak adresinize teslim edilir.
Diğer sayfalarımızda Kadirli halı yıkama , Adana halı yıkama ve diğer bir çok ilin halı yıkama işlemini de gerçekleştirmekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir