Artvin Halı Yıkama

artvin-hali-yikamaHalı Yıkama Firmaları Artvin
Evlerimizde yıkadığımız halılarımız, şayet yanlış yöntemlerle yıkanır ise, halılarımızda dönüşü olmayan sonuçlar doğrurarak kullanılamaz hale getirebilir. Birçok halısını yıkatmak isteyen müşterimiz bu nedenle profesyonel halı yıkama firmalarına başvururlar. Bu şekilde halılarınız uzman personel denetiminde , üstün teknoloji makinalarla çeşitlerine göre ayrılarak sadece halılarda kullanılan özel bitkisel şampuanlarla yıkanmakta ve halılarınız ilk günkü gibi ışıl ışıl tertemiz olarak teslim edilmektedir.

Artvin Halı Yıkama Fabrikası

Sektöründe uzun yılların birikimi ve tecrübesini , müşteri memnuniyetiyle harmanlamış olan şirketimiz, halılarınızı ücretsiz servisimizle adresinizden teslim alır ve aşağıdaki halı temizleme işlemlerine tabi olur.
– Müşterilerden makbuz karşılığında teslim alınan halılar,öncelikle numaralandırılır. Sonrasında fabrikaya getirilerek metre karesi hesaplanır ve cinslerine göre ayrıştırma işlemi tamamlanır.
– Yine aynı şekilde halıların çeşitlerine göre ayrılmasının ardından vakumlu toz makinaları ile toz alma işleminden geçirilir.-Makina halıları teker teker ıslatma işlemine tabi olur, antialerjik ve antibakteriyel deterjanlar ile halılar köpürtülerek ilaçlama işlemi yapılır ve 1’ci sınıf makinalarda yıkama işlemi başlar.
-Yıkama işleminin ardından halılar sıkma makinaları yardımıyla halılar sularından arındırılır ve kurutma kısmına geçilir.
– Kurutma bölümünde güneş ışınlarına ve dışarıdaki tozlara maruz kalmayacak şekilde halılarınızın kurutma işlemi gerçekleşir.
-Kurutma sürecinden sonra halılarınız parfümlenir ve paketlenerek adresinize teslim edilir.

Evde Halı Yıkama Artvin

Bazı halılar vardır ki fabrikalar da değilde, bulunduğu alanda yıkanması gerekmektedir. Evlerde, işyerinde, toplantı salonlarında, tiyatrolarda, kreşlerde ve öğrenci yurtlarında halı veya halıfleks tarzında boyutu büyük olan ve ölçülerek yerleştirilmiş halıların temizlenme işlemini de yerinde yapmaktayız.
Gerek toz alma işlemi, gerekse de yıkama işlemi profesyonel ekibimizle kusursuzca yapılmaktadır. Bu işlemlerin ardından halılarınızda ıslaklık veya nem bulunmadan halılarınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyeti
Halı yıkama konusunda uzun yıllar hizmet vermiş bir firma olarak müşterilerimize %100 memnun olma garantisi vermekteyiz.
Müşterilerine verdiği taahhütü eksiksiz olarak yerine getirmek amacıyla gereken malzemeler, teknolojik ekipmanlar ve uzman kadrosu ile en sağlıklı hizmeti vererek müşteriyi memnun etmeyi ilke olarak benimsemiştir.

Artvin Halı Yıkama Tavsiye
Daha önce firmamızdan veya diğer noktalarımızdan hizmet alan müşterilerimiz , hizmet sonrası sitemiz üzerinden yorumlar yaparak halılarını yıkatmak isteyen müşterilere tavsiyelerde bulunmaktadırlar. Sizlerde bu tavsiyeleri inceleyebilir, firmamızı yakından görebilir ve alacak olduğunuz hizmet sonrası haliyikamaservisim.com üzerinden yorumlarınızı yapabilirsiniz. Yapacak olduğunuz bu yorumlar gerek daha kaliteli hizmet sunmak adına , gerekse de sizlerden sonraki müşterilerimize fikir vermesi açısından oldukça önem arz edecektir.

Artvin Halı Yıkama Telefon Numaraları

Bizlere haliyikamaservisim.com’da yer alan telefon numaralarından ulaşabilirsiniz ya da ” Biz sizi arayalım” formunu doldurarak istediğiniz saat ve tarihte sizi arayarak halılarınızı teslim almaya gelebiliriz.
Haliyikamaservisim.com sadece Atvin ilinde değil, Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde profesyonel halı yıkama firmaları ile çalışmaktadır. Halı yıkama sektöründe bir çok merdiven altı diye tabir ettiğimiz ve ucuz halı yıkama adı altında kalitesiz ekipman ve tecrübesiz personeller tarafından yıkanan halılar, yarardan çok zarar getirmektedir. Bu anlamda en kaliteli halı yıkama fabrikalarını tek bir site altında toplayarak müşterilerine en doğru firma ile çalışmalarını sağlıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir