Balıkesir Halı Yıkama

balikesir-hali-yikamaBalıkesir Halı Yıkama Firmaları

Balıkesir şehrinde faaliyet gösteren ve uzun yıllardır süregelen kaliteli hizmetleriyle her türlü halı temizliğini yapmakta olan şirketimiz, Balıkesir’in tüm noktalarına ücretsiz servis ağı ile hizmet vermektedir. Profesyonel kadrosu ve son modern ekipmanları ile Balıkesir müşterilerine %100 garantili hizmeti sağlamanın gururunu yaşamaktadır.

Halı Temizliği Neden Önemlidir?

Halılar evlerimizin en önemli eşyalarından birisidir. Dekorasyonumuzun büyük bir parçası olmasından ziyade, kış aylarında bizleri tabandan gelecek soğuklara karşı önlemektedir. Gün boyu halılarımızın üzerinde dolaşmakta ve aynı şekilde çocuklu evlerde de saatlerce çocuklar halıların üzerlerinde oyun oynamaktadır. Bu anlamda halılarımızın hijyenik olması sağlığımız açısından oldukça önem arz etmektedir.

Halıların Yıkanma Sıklığı Ne Olmalıdır?

Halı yıkanma sıklığı evlerimizi odalarımızı kullanma sıklığına ve hanedeki yaşayanlar sayısına göre değişmektedir. Şayet sürekli evlerimizde gelen gidenler oluyorsa halılarımız daha çabuk kirlenmekte ve 6 ayda bir yıkanması uygun olmaktadır. Fakat çok fazla gelen giden olmuyor ise, senede 1 defa da yeterli olacaktır. Özellikle yaz aylarında kapı ve pencerelerimizi bir çok insan gibi bizlerde açık bırakıyoruz ve içeri giren tozlar halılarımızın daha çabuk kirlenmesine yol açmaktadır. Bir diğer husus ise özellikle evlerinde evcil hayvan besleyenlerin ise senede 3 defa halılarını yıkatması uygun olacaktır.

Evlerde Yıkanma ile Fabrika da Yıkanması Arasındaki Farklar Nelerdir?

Evlerimizde halı yıkarken genelde hortumla sulayarak üzerinde dolaşmak suretiyle deterjan döker ve fırçalarız. Bu gibi işlemler halılarınızın dokusuna zarar vereceği gibi , geçici olarak temizlese dahi çokta uzun sürmeyen bir süre zarfında tekrar kirlenecektir.Ayrıca evlerde halı yıkamak bireysel güç harcandığı için oldukça zor bir işlemdir.  Halı yıkama fabrikalarında ise halılar cinslerine göre ayrıldıktan sonra vakumlu toz alma makinalarıyla tozlarından arındırılır, ardından bol su içerinde bırakılarak yumuşatılma işlemi gerçekleşir. Sonrasında birinci sınıf modern halı yıkama makinalarında anti alerjik ve anti bakteriyel bitki özlü halı şampuanlarıyla yıkanmaya başlar. Yıkama işleminin ardından sıkma makinası ile suyundan arındırılır ve  toz ve güneş görmeyen kurutma makinalarında kurutma süreci başlar. Kuruma işlemi tamamlandıktan sonra halılarınız parfümlenir ve teker teker paketlenerek adresinize teslim edilir.

Balıkesir Halı Yıkama Tavsiye
Halılarımızı haliyikamaservisim.com sitesi üzerinden yıkatan müşterilerimizin yorumlarını inceleyebilir, sizlerde alacağınız hizmet sonrasında halılarınızı temizletmek isteyen müşterilerimize tavsiyelerinizle fikir verebilirsiniz. Ayrıca yapacağınız bu yorumlar, kalite standartlarımızı daha da yükseltmek adına katkı sağlayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir