Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama

Halı bir odanın en önemli ve en özel aksesuarıdır. Bundan dolayı halılar yıkatılmak için kaldırıldığında oda adeta boş ve soğuk olarak görülür. Bayanlar evlerinde ki görselliği ve dekorasyonu bozmamak adına halı yıkama işleminin oldukça kısa süre içerisinde gerçekleşmesini isterler. Bazı firmalar çeşitli nedenler sunarak yıkama işleminin süresini gereksiz yere çok fazla uzatmakta ve müşterilerinin zaman kaybı yaşamasına neden olmaktadır. Kaliteli bir firma yıkama işlemini olabilecek en kısa süre içerisinde gerçekleştirir. Profesyonel çalışanlar ve teknolojiye uygun ekipmanlar kullanılarak halılar kısa sürelerde derinlemesine temizlenebilir.

Başakşehir halı yıkama alanında hizmet veren firmalarımız bünyesinde profesyonel ve işini çok iyi bilen çalışanlara yer verdiğinden dolayı halılarınızı sizlere zaman kaybı yaşatmadan en kısa sürede temizlemekte ve adresinize teslim etmektedir. Bayanların evde kendi yöntemleri ile yaptıkları halı temizleme işlemlerin halıların yeterince temizlenmesi adına yeterli değildir. Özellikle halı silme işlemi halının üst yüzeyinde olan kirlerin, bakterilerin, mikropların, saç ve tüylerin daha fazla derine işlemesine neden olur. Lekelerin çıkarılması adına yapılan silme işlemi lekenin daha fazla yayılmasını ve sürekli kusmasını sağlayacağından dolayı, özellikle açık renk olan halılarda meydana gelen lekelerin çıkarılması adına mutlaka yıkama işleminin yapılması gerekmektedir. Haliyikamaservisim.com olarak sizlere halı temizleme konusunda sınırsız ve kaliteli hizmet sunuyor ve halılarınızı derinlemesine temizliyoruz.

Halılarınızın etkili bir şekilde temizlenebilmesi, bütün mikroplarından ve bakterilerinden arındırılabilmesi adına mutlaka doğru ve etkili yöntemler ile temizlenmesi gerekir. Halıların deterjanlar ile yıkanması halıların yıpranmasına ve renklerinin solmasına neden olur. Halıların daha uzun ömürlü olabilmesi ve renklerinin daha canlı kalabilmesi adına mutlaka özel olarak halı şampuanları ile yıkanması gerekir. Halı şampuanları halıların daha güzel kokmasına ve ilk günkü gibi parlamasına yardımcı olur. Tüm bunların dışında halılarda oluşan mikroplar kişilerin birçok sağlık sorunu yaşamasına veya sahip olduğu hastalıkların etkilerini arttırmasına neden olabilir.

Firmalarımız Halılarınızı Nasıl Temizliyor?

Bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere uygun olan biz zamanda halılarınız adresinizden teslim alıyoruz. Şahsınıza ait olan halıların karışmaması adına fiş numaranızı halılarınıza takıyoruz. Ayrıca size de sipariş fişi veriyoruz. Halılarınızın yıkama süresi verdiğiniz halının adetine, cinsine ve ebadına göre farklılık gösterebilmektedir. Fişleme işi yapıldıktan sonra halılarınız yıkama fabrikalarımıza götürülür.

Halılar yıkanmadan önce vakumlu toz alma makineler ile halılarınızın tozunu alıyoruz. Toz alma işleminden sonra özellikle açık renkli olan halıları kontrol masasına koyarak üzerinde leke olup olmadığına bakıyoruz. Halı lekeli ise halının rengine ve dokusuna zarar vermeyen leke çıkartıcılar ile halıları lekelerinden temizliyoruz. Halı yıkama işlemine geçerek halılarınızı özel yıkama makineleri ile cinsine göre ayırarak yıkıyor ve kurutma işlemine geçiyoruz. Halılar kuruduktan sonra üzerinde herhangi bir toz veya tüy gibi parçalar kalmaması adına hav makinesi adı verilen cihazlar ile halılarınızı süpürüyoruz. Bütün bunlardan sonra tekrar leke kontrolü yaparak, halı üzerinde leke kalıp kalmadığına bakıyoruz. Eğer leke var ise aynı işlemleri yeniden gerçekleştirip, ambalajlayıp, parfümleyerek sizlere halınızı en temiz şekilde geri teslim ediyoruz.

Halılarınızı derinlemesine temizleyen halı yıkama firmalarımız ile iletişime geçebilmek adına, sitenin ana sayfasında yer alan iletişim numaralarını arayabilir ve bizlerden hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Halıların etkili bir şekilde yıkatılması, kirlerinden ve lekelerinden arındırılması ve uygun fiyat seçenekleri ile yıkama işleminin gerçekleştirilebilmesi adın bizimle iletişime seçebilir, halılarınızın her zamankinden daha parlak, daha canlı ve daha temiz görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca oldukça uygun halı yıkama fiyatları ile sizlere hizmet veriyoruz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir