Beşiktaş Halı Yıkama

hali-yikama-fabrikalariİstanbul Beşiktaş Halı Yıkama Fabrikası 
Halı yıkama sektöründe, başta Beşiktaş ilçesi olmak üzere İstanbul’un bir çok noktalarına ücretsiz servis ağı ile hizmet sunan firma, halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye ve kilim yıkama konularında profesyonel hizmet sağlamaktadır.
Haliyikamaservisim.com olarak sizler için yerinde gözlemlediğimiz halı yıkama fabrikası , tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasından taviz vermeyerek her türlü modern halı yıkama teçhizatı ile halılarınızı yıkamaktadırlar.
Halı yıkama aşamalarını yerinde inceleyerek sipariş alma sürecinden, firmaya getirilen halıların vakumlu toz alma makinaları ile tozlarından arındırılmasına, metre karelerin hesaplanmasının ardından cinslerine göre ayrım yapıldıktan sonra üstün teknoloji ürünü makinalarla el değmeden yıkandığına tanık oluyoruz.
Hava ve güneş ışığı görmeyen bölümlerde kurutulan halılar, parfümleme ve paketleme aşamasında da son derece disiplinli ve hassas çalışmaktadırlar. En kısa zaman diliminde müşterileri de mağdur etmeyerek zamanında teslimatları ile de müşterilerin memnuniyetini kazanmaktadırlar.

Profesyonel Halı Yıkama Hizmetleri İstanbul’da !
Halı yıkama işlemi oldukça meşakkatli bir iş olmakla birlikte, doğru uygulamayı gerektiren bir durumdur. Kimimiz evlerimizde yıkarken, birçoğumuz ise halı yıkama firmalarından hizmet alırız. Fakat doğru teknikler ve doğru halı deterjanları kullanılmadığı takdirde boşa giden emek ve zamanın yanı sıra , halılara da fayda sağlamayacak ve kısa sürede tekrar kirlenerek yıpranmasına sebep olacaktır. Halılarımızı emanet ettiğimiz firma adresimize gelerek teslim alır ve teslim eder fakat nasıl bir ortamda yıkanır, yıkama esnasında hangi ekipmanlar ve şampuanlar kullanılır? Personelin halı yıkama konusundaki deneyimi nedir? Nasıl ortamlarda kurumaya bırakılır? Bunlardan birçoğumuzun haberi olmaz. Yerinde gözlemlemeye çoğu zaman gerek duymayız, çoğu zamansa vaktimiz olmadığı için firmayı ziyaret edemeyiz. Halbuki halılarımız evlerimizin en önemli eşyalarından birisidir ve hangi aşamalardan geçtiğini bilmemiz , ne tür deterjanların kullanıldığını görmemiz oldukça önemlidir. İşte bu noktada haliyikamaservisim.com olarak çalıştığımız firmaları bizzat ziyaret ederek yaptıkları çalışmaları yerinde inceliyor, halıların yıkama aşamalarını ve hangi makinalarla yıkandığını gözlemliyor, sipariş verilme sürecinden itibaren teslim etme süresine kadar yaşanan süreci dikkatle inceleyerek değerlendiriyoruz.
Haliyikamaservisim.com olarak Türkiye’nin bir çok şehrinde çalıştığımız halı yıkama fabrikaları tamamen profesyonel hizmet sunan kaliteli firmalardan oluşmaktadır. Sitemiz üzerinden sipariş vererek hizmet alan müşterilerimizin yorumlarına baktığımızda da ne denli haklı olduğumuzu görebilmekteyiz.

Sadece İstanbul halı yıkama sektöründe değil, Ankara halı yıkama alanında, izmir halı yıkama, Adana halı yıkama, bursa halı yıkama gibi şehirlerde de kaliteden asla taviz vermeyen şirketlerle çalışmaktayız.
Özellikle son zamanlarda bir çok firma halı yıkama işi yapmaktadır. Oto yıkamacıların bile halı yıkama işi yaptığını gördüğümüzde böyle bir gerekliliğin olduğu kanısına vardık ve bu işi hakkı ile senelerdir yapan firmaları tek bir site’de buluşturmayı hedefledik. Müşteri mağduriyetleri’nin önüne geçmek adına uyguladığımız bu hizmet kapsamında sizlerde her çeşit halınızı gönül rahatlığı ile firmalarımızda yıkatabilir, alacağınız hizmet sonrasında değerli yorumlarınızı sitemiz üzerinden paylaşabilir, kalite standartlarımızı daha da yukarılara taşımak adına destek olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir