Beykoz Halı Yıkama

beykoz-hali-yikamaİstanbul Beykoz Halı Yıkama Fabrikası
Yılların deneyimini ve kaliteyi harmanlayarak müşteri memnuniyeti ile buluşturan Beykoz halı yıkama firması, halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, kilim yıkama, koltuk ve yerinde halı yıkama konularında kusursuz temizlik garantisini müşterilere sunmaktadır.
Yüksek kalite standartlarından asla taviz vermeyen kurum, %100 müşteri memnuniyetini ilke edinen anlayışıyla başta beykoz olmak üzere İstanbul’un bir çok bölgesine kaliteli halı yıkama hizmeti sağlamaktadır.

Halıların Yıkanma Aşamaları Nelerdir?
Öncelikle sipariş verilir ve belirttiğiniz tarih ve saatte ekibimiz adresinize gelerek halılarınızı makbuz karşılığında teslim alırlar. Ekibimiz servis esnasında bir çok müşteri adresini dolaştığından diğer müşterilerin halıları ile karışmaması için halılar barkodlama sistemi ile numaralandırılır.
Halı yıkama fabrikasına gelen halılar, metre kareleri hesaplandıktan sonra toz alma sürecinden geçirilir. Bu süreçte güçlü  vakumlama ekipmanları sayesinde halı yüzeylerinde ve iç kısımlarında yer alan toz ve tüylerinden büyük ölçüde arındırılarak toz alma işlemi gerçekleştirilir.
Toz alma işleminin ardından cinslerine göre (makina halısı, iran halısı, ısparta halısı, dokuma halı vb.) ayrıştırılarak kontrol ekiplerimiz tarafından uygulanması gereken yıkama teknikleri belirlenir ve modern halı yıkama makinalarında yıkanma işlemi başlar.
Halılarda kullanılan şampuanların antialerjik ve antibakteriyel özelliklere sahip tamamen bitkisel özlü şampuanlardan oluşması gerekmektedir. Zira ne olduğunu bilmediğimiz, içeriğinden emin olmadığımız kimyasal deterjanların kullanılması halıları temizlemediği gibi, yıpranmalarına da sebebiyet verecektir.
Halılarınız bol su ile durulanmakta ve %95 oranında sıkılarak sularından arındırılma işlemi yapılmaktadır. Ayrıca tüm bu uygulamalar tamamen el değmeden yapılmaktadır. Üstün teknoloji ürünü halı yıkama makinalarımız kesinlikle halılarınıza zarar vermemektedir.

Yıkama Sonrası Kontrol
Yıkanma işlemi gerçekleşen halılar kontrol masalarında kontrol ekiplerimiz tarafından leke kontrolüne girerler, bu süreçte halılar dikkatle incelenerek leke kontrolü sağlanır ve şayet çıkmayan bir lekenin tespiti durumunda ilgili halı tekrar yıkama bölümüne aktarılır.
Uzman kontrolünden geçen halılar, kurutma bölümlerinde güneş ışığının girmediği alanlarda kurumaya bırakılır ve sonrasında parfümlenerek ve paketlenerek hızlı bir şekilde servis aracımıza konulup müşteriye teslim edilir.

Halı Yıkama Fabrikamıza Gelerek Halı Yıkama Aşamalarını Yerinde Gözlemleyebilirsiniz.
Tamamen hijyenik ortamlarda ve uzman personel tarafından yıkanan halılarınızın yıkanma sürecini işletmemizi ziyaret ederek yerinde inceleyebilirsiniz.

Beykoz Halı Yıkama Tavsiye
Haliyikamaservisim.com olarak sadece Beykoz’da değil, İstanbul’un tüm ilçelerinde, Ankara , İzmir, Adana, Bursa ve diğer bir çok il ve ilçede profesyonel halı yıkama firmaları ile çalışmakta olup, herbiri alanında kendisini kanıtlamış işletmelerdir. Daha önce sitemiz üzerinden hizmet almış olan ziyaretçilerimizin yorum ve tavsiyelerini inceleyebilir, sizlerde alacağınız hizmet sonrasında haliyikamaservisim.com üzerinden görüş ve önerilerinizi belirtebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir