Beyoğlu Halı Yıkama

beyoglu-hali-yikamaBeyoğlu Halı Yıkama Fabrikası
İstanbul Beyoğlu halı yıkama firmaları arasında yer alan seçkin halı temizlik işletmesi, senelerdir Beyoğlu halkına kaliteli hizmet sunmaktadır. Ücretsiz servis hizmeti ile adresinize gelerek teslim makbuzu karşılığında halılarınızı teslim alır ve diğer müşterilerimizin halıları ile karışmaması amacıyla barkodlandırma işlemi yapılır.
Fabrikaya getirilen halılar metre kare işlemi ölçülerinin alınmasının ardından her halı tek tek uzman personellerimiz tarafından incelemeye alınarak cinslerine göre ayrıştırılır, boyasına, dokumasına ve yaşına bakılarak uygulanması gereken temizleme tekniği kararlaştırılır.
Halıların alt yüzeyine su geçirip geçirmediği, hangi tür dokumalarla üretildiği ve hangi ipliklerin kullanıldığı doğru temizlik yapılması açısından oldukça önemlidir.

Yeni Nesil Halı Yıkama
Tamamen yeni nesil tam otomatik halı yıkama makinalarında halılarınız yıkanarak güneş ışığı ve dışarıdan girmesi muhtemel tozlara karşı kapalı alanlarda kurutulma işlemi gerçekleştirilmektedir. Ayrıca kullanılan bitkisel özlü şampuanlar ile derinlemesine temizlik yaparak alerjik rahatsızlıkların meydana gelmesine sebep olan toz ve kirlerden ve diğer bakterilerden tamamen temizleyerek halılarınızı pırıl pırıl olarak teslim ederek daha sağlıklı ve daha ferah bir ortama kavuşturuyoruz.

Halı Yıkama İşlemi Sonrasında Tüm Lekeler Çıkarılabilir mi?
Öncelikli olarak hiçbir halı yıkama firması bütün lekeleri çıkarabiliyoruz diyerek garanti vermez fakat teknolojinin de ilerlemesinden dolayı sürekli yeni ürünler çıkmakta ve eskiden çıkmaz dediğimiz lekeler özel leke sökücüler sayesinde çıkarılabilmektedir.
Tabi bu birazda halı üzerindeki leke’nin durumuyla alakalı bir konudur. Örneğin benek diye tabir ettiğimiz (kir, sıvı ve benzeri yabancı maddeler, standar yıkama yöntemleri ile kolayca çıkarılabilmektedir fakat normal yıkama teknikleriyle çıkartılması güç lekeler vardır ki bu lekeler halının içeriğindeki doku tarafından emilmiş , halıların dokusuna zarar vererek rengini değiştirecek duruma sokmuşlardır. Bu tarz lekeleri çıkartmak için profesyonel yöntemler uygulanarak lekeyi minimilize edecek veya tamamen ortadan kaldıracak çalışmalar mevcuttur, zira bunun yanında derinlemesine işlemiş bazı lekeleri temizlemek çok güç olacağı gibi imkansız da olabilmektedir.

Son Teknoloji Halı Yıkama Makinaları İle Her Türlü Halılarınızı Yıkamaktayız.
Halılarınız el değmeden tam otomatik makinalar tarafından yıkanmaktadır. Halılarınızda kullanılan şampuanlar bitkisel özlü şampuanlar olmakla birlikte antialerjik ve antibakteriyel özelliklere sahiptir. Beyoğlu halı yıkama firması, sadece Beyoğlunda değil, İstanbul ve Türkiye’de bir çok il ve ilçede faaliyet gösteren profesyonel halı yıkama fabrikaları ile çalışmaktadır. Sitemiz üzerinden halı temizleme siparişini vererek hizmet almış olan müşterilerimizin Beyoğlu halı yıkama tavsiye ile ilgili yorum ve görüşlerini inceleyebilir, sizlerde hizmet sonrasi haliyikamaservisim.com üzerinden görüşlerinizi aktarabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir