Bilecik Halı Yıkama

bilecik-hali-yikamaBilecik Halı Yıkama Fabrikası
Bilecik ilimizde faaliyet gösteren halı yıkama şirketimiz, uzun yıllardır halı temizliğinde Bileciğin önde gelen halı yıkama firmaları arasında yer almaktadır. Profesyonel ekibi, üstün teknoloji halı yıkama makinaları ve %100 müşteri memnuniyeti ile müşterilerine garanti vermektedir. Her türlü el dokuma halıları, makine halılarını uygun fiyatlarla yıkayan şirketimiz, Bilecik ilçesinin tüm noktalarına ücretsiz servis imkanı sağlamaktadır. Makbuz ve numaralandırma fişleri teslim edildikten sonra firmamıza getirilen halılar, öncelikle tozlarından arındırılır, sonrasında özel şampuanlarla yıkanarak kurutulmaktadır. Akabinde parfümleme ve ambalajlama işleminden sonra adresinize teslimi sağlanır.

Halı Yıkama İşleminde Hangi Şampuanlar Kullanılmalıdır?
Halı temizliği insanların sağlığı açısından oldukça önemli bir konudur. Halılarımız doğru uygulama teknikleri ile yıkanmalı ve sadece halılar için tasarlanmış özel bitkisel şampuanların kullanılması oldukça önem teşkil etmektedir. Halılar evlerimizin vazgeçilmez unsuru olmakla birlikte, bebekleri olanlar iyi bilirler ki ufak yaştaki çocuklarımız halıları oyun bahçesi olarak kullanmaktalar. Bu açıdan antialerjik ve antibakteriyel şampuanların kullanılmasının yanı sıra, profesyonel halı yıkama işlemleri uygulanması gerekmektedir.
Halı yıkama işlemi oldukça titizlik ve doğru aşamaların uygulanmasını gerektirir. İnsan sağlığına olumsuz etki eden deterjanlar kullanılmamalıdır. Aynı şekilde kullanılan halı şampuanı’nın çözünürlük etkisi yüksek olmalı ve su ile temas ettiğinde tamamen karışabilmeli ve kolaylıkla durulama işlemi gerçekleştirilebilmelidir.
Bu işlemlerin ardından halı yüzeyinde herhangi bir kimyasal madde kalmamalıdır. Birçok halı yıkama şampuanı adı altında kullanılan ürünler , içeriğinde asit barındıran kimyasallardan üretilmektedir. Belirli renkleri içerisine karıştırarak kalitesiz içerikli kimyasallardan hazırlanan halılar, sağlıklı temizlenemediği gibi faydadan çok zarar görmektedir.
Bu şekilde kimyasalları düşük tutan firmalar, halı yıkama firmalarına bu tarz kimyasalları satmakta ve bir çok halı yıkama şirketi de farkında olmadan bu şampuanları kullanmaktadırlar. Ayrıca maliyetini de düşük fiyata çektiklerinden hizmet cazip görülmekte ve halılarını yıkatan müşteriler uzun vadede madur olabilmektedirler.
Halılarını bu tarz işlemlerden geçirmiş müşterilerin halılarında zamanla yüzeyde kalan kimyasallardan dolayı halı yüzeyi yapış yapış olmakta, mat ve sönük bir görünüm kazanmakta , erken sürede kirlenmekte  ve insan sağlığına olumsuz etki edebilmektedirler. Bir çok rahatsızlığın sebebi alerjik hastalıklardır ve bu açıdan halıların hijyenik olması sağlığımız açısından da oldukça önemlidir.
Halı yıkama işleminde kullanılan şampuanlar belirli bir mevzuata göre üretilmeli, halı yüzeyinde kalıntı bırakmamalı, halıyı canlı göstermeli ve doğa dostu olmalıdırlar.

Bilecik Halı Yıkama Tavsiye
Sadece Bilecik ilinde değil, Türkiye’nin bir çok il ve ilçesine profesyonel halı hizmetleri sunan haliyikamaservisim.com üzerinden, daha öncesinde hizmet almış müşterilerimizin yorumlarını okuyabilir, sizlerde alacağınız hizmet sonrası kalite standartlarımızı daha da yukarıya taşımak ve diğer müşterilere ön fikir verebilmeniz açısından yorum ve tavsiyelerde bulunabilirsiniz.
Tüm halı yıkama firmalarımız ruhsatlı ve vergi lavhasına sahip şirketler olup, firmamızı ziyaret ederek halı yıkama aşamalarını yerinde de görebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir