Bolu Halı Yıkama

bolu-hali-yikamaBolu Halı Yıkama Fabrikası

Bolu ilçesindeki halı yıkamacılar arasında profesyonel hizmet veren kuruluşlar arasında yer alan şirketimiz uzun yıllardan bu yana müşterine halı temizliği konusundaki hassasiyeti, profesyonelliği ve %100 müşteri memnuniyetini göstermeye devam etmektedir. Uzman kadromuz tarafından Bolu’nun tüm noktalarındaki servis ağı ile adreslerinizden alınarak yıkama fabrikamıza getirilir ve özel makinalar ve şampuanlar ile yıkama işleminiz tamamlandır. Her çeşit halı cinsini yıkama kapasitesine sahip ekipmanlarımız ve deneyimli personellerimiz mevcuttur.

Bolu Halı Yıkama Firmaları
Türkiye’de son zamanlarda birçok halı yıkama firması adı altında hizmet veren yerler açılmıştır fakat tecrübe, kullanılan deterjanlar ve ekipmanlar bakımından tüm firmalar yeterli düzeyde değildir. Ucuz halı yıkama adı altında halılarınızı zararlı kimyasal maddelerden üretilmiş deterjanlarla yıkayan,ruhsat veya vergi levhası olmayan halı yıkamacılardan kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Halılarımız sadece bizlerin sağlığını etkilemekle kalmıyor, çocuklarımızın da günboyu vakitlerini geçirdikleri oyun alanları olması nedeniyle onlarında sağlıklarını risk’e atmamamız gerekmektedir. Bu nedenle halı yıkayacağımız firmanın seçimini doğru yapmalıyız.

Doğru Halı Yıkama Firmasını Nasıl Anlarız?
Az önce de bahsettiğimiz üzere her halı yıkama firması temizlik konusunda doğru tercih olmayabilir. Halılarımızı yıkatmak istediğimizde uzun vadede daha büyük sorunlarla kaşılaşabiliriz. Yeterli derecede yıkanmayan halılar, içerisindeki bakterilerden arınmadığı gibi, kullanılan ucuz kimyasal deterjanlar her nekadar durulansa da halı üzerinde kimsayallar kalabilmektedir. Bunun nedeni yeterli durulama işleminin yapılamasından ve kullanılan şampuandan kaynaklanmasıdır.
Halımızı yıkatacağımız firmanın uzun yıllardan beri hizmet veriyor olması, daha önce halılarını yıkatmış müşterilerin olumlu yorum ve tavsiyeleri, ruhsatlı ve vergi levhasına sahip olması, halılarınızı teslim ederken makbuz ve numaralandırma kağıdı vermesi ve işlem sonrası fiş kesmesi önemli ayrıntılardandır. Hatta sizlere önerimiz vaktiniz varsa halı yıkama şirketini bizzat ziyaret ederek kullanılan makinaları, deterjanları, mekanı görmeniz gerektiği yönündedir.
Firmamıza istediğiniz zaman gelebilir, çalışma şartlarımızı ve halı yıkama aşamalarını görebilir ve çayımızı içebilirsiniz.

El Dokuma Halı Yıkama Bolu

El dokuma halılarınızı yıkatacağınız firma oldukça önemlidir. Bu halıların dokuması narin olduğu için ve dokuması boyalı yünlerden oluştuğu için boyalarının akması veya renklerin karışması mümkündür. O yüzden mutlaka profesyonel halı yıkama firmaları ile çalışmanızı öneriyoruz.
Firmamız her türlü halınızı büyük bir titizlik ve disiplin içerisinde yıkamakta, halılarınızı ilk günkü gibi pırıl pırıl olacak şekilde teslim etmektedir.
Bolu ilçesi ve ilçeleri olmak üzere tüm noktalarda faaliyet göstermekteyiz.  Bolu dörtdivan halı yıkama, Bolu gerede , göynük, kıbrıscık, mengen, mudurnu, seben ve yeniçağa ilçelerinde de halı yıkama konsunda en iyi hizmeti sağlamaktayız.

Haliyikamaservisim.com sitesi Türkiye’nin profesyonel halı yıkama firmalarını buluşturarak müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Bu nedenle sizlerde alacağınız hizmet sonrası haliyikamaservisim.com’a girerek aldığınız hizmetle ilgili yorum ve tavsiyelerde bulunabilirsiniz. Bu sayede sizlerden sonra halılarını temizletmek isteyen müşterilerimizde yorumlarınızdan istifade edebileceklerdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir