Bursa Halı Yıkama

bursa-hali-yikamaBursa Halı Yıkama Fabrikası
Haliyikamaservisim.com sizler için profesyonel halı yıkatma konusunda sektörde yılların deneyimli halı yıkama firmalarını tek bir site altında birleştirerek en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayarak kurulmuştur. Öyle ki birçok halısını yıkatmak isteyen birey, almış olduğu hizmet sonrası hüsrana uğramakta ve halılarını kime yıkatılacağı konusunda karamsar bir duruma düşmektedir.
Bugün Türkiye’de bir çok halı yıkama şirketi kurulmuştur lakin bazıları merdiven altı diye tabir ettiğimiz firmalardan  oluşur. Ucuz halı yıkama adı altında müşterilere cazip kampanyalar düzenleyerek  konusunda uzman personelden oluşmayan, ucuz olduğundan ötürü uzun vadede halılarınızı tahriş eden deterjanlar kullanılmakta ve haliyle müşteri memnun olamamaktadır. Bir halı temizleme firmasına başvuracağınız zaman doğru firma tarafından hizmet almanız oldukça önemlidir.  Peki doğru halı yıkamacı nasıl anlaşılır? Biraz bundan bahsedelim;
Öncelikle halılarınızı yıkayacak olan firmanın uzun yıllardır bu işi yaparak kendisini kanıtlamış bir firma olması şarttır. Halılarınızı teslim ederken makbuz veren, halılarınızı numaralandıran ve hizmet sonrasında ise fiş kesen firmalar ile çalışmanız gerekmektedir. Halılarınızın yıkandığı mekan, kurutulduğu ortam’da bir o kadar önemlidir. Hatta fırsatınız varsa birebir olarak yıkatacağınız firmayı ziyaret etmeniz ve yerinde gözlemlemeniz oldukça önemlidir.

Haliyikamaservisim.com olarak neler yapıyoruz?

Türkiye’nin bir çok halı yıkama firmasını ziyaret ediyor, çalıştıkları ortamı, personel deneyimini ve halı yıkama aşamalarını yerinde gözlemleyerek sizler için en doğru firma’dan hizmet almanızı sağlıyoruz.
Ayrıca sadece hizmet sürecinde değil, hizmet sonrasında da sizlerin yorum ve görüşlerini alarak kalite standartlarını en yüksek seviyede tutmak amacıyla çalışmalar yapıyoruz.
Özellikle yaz aylarında pencerelerimizi açıyoruz ve gün boyu gözümüzle göremediğimiz tozlar içeriye girerek halılarımı içerisinde birikmekte ve zamanla bu da alerjik hastalıklara yol açmaktadır. Öyle ki çocuklu evlerde gün boyu oyun alanı olarak kullanılan halıların temizliği, sağlık açısından önemli bir  rol üstlenmektedir.

Halı Yıkama Aşamalarımız Nelerdir?
Bizleri telefon ile aradığınız andan itibaren verdiğiniz saat ve tarihte ücretsiz servisimiz gelerek halılarınızı makbuz karşılığında teslim almaktadır. Diğer müşterilerimizin halıları ile karışmaması açısından halılar numaralandırılır ve servis aracımıza konulur.
Toz alma aşaması :  Halılarınızın firmamıza gelmesinin ardından metre kareleri’nin hesaplanmasının ardından vakumlu toz alma makinaları ile tozlarından arındırılmaktadır. Halıların gözeneklerine derinlemesine işlemiş olan toz, kir, kıl, tüy gibi maddelerden temizlenmesi sağlanır.
Halı Yıkama Aşaması : Halıların toz alma işlemi’nin ardından halılar cinslerine göre ayrıldıktan sonra birinci sınıf halı yıkama makinaları ile yıkama işlemine tabi tutulurlar ve yıkama esnasında sadece halılar için üretilmiş olan yüzde yüz bitkisel halı şampuanları kullanılır. Çift yönlü fırçalama işlemini takiben halıların üzerinde kalan şampuan ve fazla sular vakumlanarak temizlenir.
Kontrol Aşaması : Yıkanan halılar, kuruma bölümüne geçmeden evvel kontrol ekibimiz tarafından leke kontrolü yapılır ve varsa kalan lekeler , özel leke sökücüler ile çıkartılır.
Kurutma Aşaması : Yıkama işlemi gerçekleşen halılar özel kurutma makinalarında toz ve güneş girmeyecek şekilde kurutulmaya başlar.
Parfümleme ve Paketleme Aşaması : Kötü kokularından arınması açısından halılar parfümlenir ve ambalajlanarak servisimiz tarafından müşterimizin adresine teslim edilir.

Bursa Halı Yıkama Tavsiye
Halı yıkama konusunda daha önce bizlerden hizmet alan müşterilerimizin yorumlarını inceleyebilir, sizlerde alacağınız hizmet sonunda haliyikamaservisim.com üzerinden görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir