Çanakkale Halı Yıkama

canakkale-hali-yikamaÇanakkale Halı Yıkama Merkezi
Çanakkale’de ve Tüm Türkiye’de halı yıkama konusunda yıllardır profesyonel olarak faaliyet gösteren halı yıkama firmalarını haliyikamaservisim.com sitesi üzerinden doğru halı temizleme servisini yorulmadan, firma firma dolaşmadan bulabilir, kaliteli hizmet alabilirsiniz. Zira halı yıkama hizmeti veren her firma doğru sonuçları vermeyebilir, halılarınızı istediğiniz şekilde yıkamayabilir ve bu konuda mağdur olabilirsiniz. Bu açıdan sizler için firmaları yerinde kontrol ederek, halıların yıkanma usulünü ve aşamalarını görerek bizzat gözlemlediğimiz ve tam not verdiğimiz Çanakkale halı yıkama firmaları ile çalışmaktayız.
Daha önce sitemiz üzerinden hizmet almış birçok müşterimiz de bu kaliteli hizmeti doğrulamaktadır.

Çanakkale Halı Yıkama Firması
Halı temizleme işlemi, başlı başına tecrübe, hassasiyet, disiplin, profesyonel ekip ve ekipmanlarla çalışmayı gerektiren bir konudur. Önümüze gelen her halı yıkama firmasına halılarımızı yıkatmamalıyız. Halılarımızı makbuz karşılığında teslim alan, diğer müşterilerin halıları ile karışmaması için numaralandırma yapan şirketlerle çalışmalıyız. Halılarını yıkatmak isteyen müşterilerimizin bu konuda seçici olmalarını tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde istemediğimiz olumsuz durumlarla karşılaşmanız kaçınılmaz olacaktır.
Haliyikamaservisim.com olarak bu sektöre yıllarını vermiş, %100 müşteri memnuniyetini önceliği olarak belirlemiş , en modern yıkama makinalarıyla çalışan kurumsal firmalarla çalışmaktayız.

Halı Yıkama Aşamaları Nelerdir? 
Sipariş verdiğiniz andan itibaren adresinize yola çıkan ücretsiz servis ağımız makbuz karşılığında halılarınızı sizlerden teslim alarak numaralandırma işlemi tamamlanır. Akabinde firmamıza gelen halılar m2’leri hesaplandıktan sonra tozlarından arındırılır ve yıkama öncesinde kontrol ekibimiz tarafından yıkama esnasında çıkması güç lekelerin kontrolü yapılır. Şayet bu tarz lekeler varsa özel leke sökücüler sayesinde çıkartılır ve 1’ci sınıf halı yıkama makinelerinde cinslerine göre ayrıldıktan sonra yıkama işlemi başlatılır.
Halılar için üretilen özel bitkisel özlü şampuanlar ile yıkanan halılar, yıkama işlemini takiben kurutma bölümüne geçmeden evvel tekrar kontrol ekibimiz tarafından leke kontrol işlemi yapılır.
Tamamen temizlenen halılar kuruma bölümüne alınarak kurutma süreci başlatılır.
Kuruma işlemi sonlanan halılar parfümlenir ve ambalajlanarak servislerimiz adresinize teslim etmek üzere yola çıkar.

Çanakkale Halı Yıkama Tavsiye
Sadece Çanakkale ilinde değil, Türkiye’nin bir çok noktasında hizmet veren haliyikamaservisim.com, müşterilerine sadece hizmet süresinde değil, hizmet sonrasında da memnun kalıp kalmadıklarına, herhangi bir sorunla karşılaşıp karşılaşmadıklarına dair teyid almaktadırlar. Bunları ise hizmet alan müşterilerimiz haliyikamaservisim.com üzerinden hizmet hakkında yaptıkları yorumlar belirlemektedir. Sizlerde alacağınız hizmet sonrasında sitemiz üzerinden yorum yaparak diğer müşterilerimize fikir verebilir, aynı zamanda hizmet standartlarımızı daha da yükseğe çıkarmak adına görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir