Çankırı Halı Yıkama

cankiri-hali-yikamaÇankırı Halı Yıkama Fabrikası
Çankırı’da hizmet veren halı yıkama firması, müşteri memnuniyetini  ön planda tutarak kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Çankırı’nın bir çok noktasına ücretsiz servis hizmeti bulunmaktadır. Deneyimli kadro ve üstün teknoloji halı yıkama makinalarıyla halılarınız tıpkı ilk günkü gibi pırıl pırıl tertemiz olarak teslim edilmektedir.  Zira halı temizliği oldukça önemli bir konudur. Yapılan araştırmalara göre halı içerisinde yer alan 1 gram tozun içerisinde ortalama 250 bin mikroorganizma ve 100 milyon civarında mikrop bulunur ve özellikle sıcak havalarda pencerelerimizin sürekli açık olduğunu düşündüğümüzde ev ve işyerlerindeki halılara sürekli tozların maruz kaldığını söyleyebiliriz. Bunun sonucunda astım, bronjit ve birçok alerjik hastalığı da beraberinde getirmektedir.

Çankırı Halı Yıkama Firması
Evlerinizden makbuz karşılığında teslim aldığımız halılar fabrikamızda yıkama öncesi dezenfekte havuzlarında bekletilerek mikroplarından arındırılma işlemi tamamlanır. Doğru yöntem ve ekipmanlarla temizlenmeyen halılar mikroplarından arınmamaktadır.
Halılarınız cinslerine göre (makine halısı, iran halısı, el dokuma halısı, ladik halısı, Isparta halısı , hereke ve bünyan halı çeşitleri gibi) ayırt etme işleminin ardından son modern makinalarda yıkanmaktadır. Yanlış deterjan, ekipman ve tecrübesiz personeller tarafından yıkanan halılar istenilen sonucu vermeyeceği gibi uzun vadede halılarınızın yıpranmaya yüz tutması kaçınılmazdır.

Son zamanlarda birçok halı yıkama firması ortaya çıkmıştır. Özellikle oto yıkamacılarında halı yıkadığını düşündüğümüzde halıların üzerine su tabancası ile sıkılan tazyikli su , halılarımızın taban ve bağlantı bölümlerinde hasar oluşturabilmektedir. Ayrıca halıların sert dokulu fırçalar ile fırçalama işleminin yapılması da dövülmesi de bir o kadar yanlış bir tekniktir. Bu anlamda halılarınızı yıkatacağınız firmayı iyi değerlendirmeli, profesyonel olup olmadığından emin olmalı ve gerekirse gidip halı yıkatılacak olan mekanı yerinde gözlemlemenizi tavsiye ediyoruz.

Çankırı Halı Yıkama Merkezi
Halılarınızı antialerjik ve antibakteriyel özelliklere sahip tamamen %100 bitkisel özlü şampuanlarla yıkıyoruz.
Halılarınıza ayrı ayrı özen göstererek yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz.
Halılarınızın yıpranmasına neden olacak ilkel teknikler kesinlikle kullanmıyoruz.
Halılarınızı otomatik makinalarda iz bırakmayacak fırçalar ile temizliyoruz.
Kurutma işlemi sırasında halılarınız asla güneş ışınlarına ve dışarıdan gelecek olan her tozlara maruz kalmamaktadır.
Güleryüzlü personelimiz ile halılarınızı zamanında adresinize teslim ediyoruz.

Çankırı Halı Yıkama Tavsiye
Çankırı’da daha önce halılarınızı halıları yıkatmış olan müşterilerimizin yorumlarını inceleyebilir, görüşlerini alabilirsiniz. Ayrıca sizlerde halınızı yıkatma işleminin ardından haliyikamaservisim.com sitesi üzerinden aldığınız hizmet hakkında yorum ve tavsiyelerinizi bırakabilirsiniz.
Sadece Çankırı’da değil, Türkiye’nin bir çok şehrinde profesyonel halı yıkama fabrikaları ile çalışmaktayız. İstanbul halı yıkama, Ankara halı yıkama fabrikaları, izmir halı yıkama firmaları bu firmalardan sadece bir kaçıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir