Ceyhan Halı Yıkama Firmaları

ceyhan-hali-yikama-firmalariAdana ilimizin Ceyhan ilçesinde faaliyet gösteren Ceyhan halı yıkama fabrikası, Ceyhan’ın tüm bölgelerine ücretsiz servis hizmeti sağlayarak tüm halı, kilim, battaniye ve yorgan çeşitlerinizi adreslerinizden teslim almaktadır.
Özellikle sıcak iklimlerin başgösterdiği bölgelerde , gerek pencerelerimizin açık olmasından kaynaklı içeriye giren tozlar ve dumanlar, gerekse de hane halkının aşırı sıcaklardan dolayı terlemesinden doğan durumlar, halılarımızın daha çabuk kirlenmesine sebebiyet vermektedir.
Ceyhan halı temizleme firması olarak halılarınızı profesyonel kadromuz kontrolünde , en son model makinalarda ve bitkisel özlü halı yıkama deterjanları ile temizleyerek tıpkı ilk günkü gibi pırıl pırıl bir şekilde teslim etmekteyiz.

Ceyhan’da Profesyonel Halı Yıkama Hizmetleri
Ceyhan’ın bir çok bölgesinde profesyonel halı yıkama hizmeti sunan şirketimiz, ceyhan merkez halı yıkama, muradiye mahallesi halı yıkama, konakoğlu mahallesi halı yıkama , Merkez mahallesi, Hürriyet mahallesi halı yıkama ve diğer tüm mahallelerinde kapınıza kadar gelerek halılarınızı makbuz karşılığında teslim almakta ve en kısa zamanda yıkama hizmeti sağlanarak tekrar kapınıza teslim edilmektedir.

İşletmemiz Ceyhan Halı Yıkama’da Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyetini Benimsemiştir
Haliyikamaservisim.com olarak Ceyhan’da yıllardır müşterilerine kaliteli hizmeti ilke edinmiş halı yıkama fabrikaları ile çalışmakta olup, yalnızca hizmet süresinde değil, hizmet sonrasında da sizlerin görüşlerini alarak memnuniyet seviyesine en yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz. Hizmet aldığınız halı yıkama firmasını haliyikamaservisim.com olarak bizzat yerinde incelemiş bulunmaktayız. Sipariş verildiği andan itibaren servisin zamanında halılarınızı alması, fabrikaya getirilen halıların toz alma işlemlerinin uygulanması ve ardından cinslerine göre ayrıştırılma işlemini yerinde gözlemleyerek ve uzman kontrolünde makinalarda yıkanarak kurulama sürecini birebir incelemiş ve tam not almıştır. Tabiki sizlerde alacağınız hizmet sonrasında haliyikamaservisim.com  sitesi üzerinden hizmet sonrası görüşlerinizi aktarabilirsiniz. Aynı zamanda daha önce hizmet alan müşterilerin yorumlarından istifade edebilirsiniz.

Ceyhan Halı Yıkama Fiyatları
Halı yıkama ücretleri, halıların cinslerine göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin makina halısının yıkama tekniği ile el dokuma halısının yıkanması aynı şekilde değildir. Dokuma halılar daha titiz bir çalışma ve uygulama gerektirmektedir fakat genel olarak halı yıkama fiyatları genelde tüm firmalarda aynıdır. Burada özellikle belirtmek istediğimiz bir husus var. Sadece fiyatın ucuz olması sizi yanıltmamalıdır. Zira ucuz halı yıkama kapmpanyaları altında oto yıkamacılarında halı yıkadıklarını görmekteyiz. Bu tarz firmalar sadece para kazanmaya odaklı olduğu halı yıkama işi uzmanlık alanlarına girmemektedir. Kullanılan halı yıkama deterjanları ucuz olduğundan içeriğinde ne tür kimyasalların olduğunu iyi bilmek gerekir. Sonuç olarak baktığımız zaman da böyle firmalarda yıkatılan halılar, faydadan çok zarar getirmekte ve müşteriler mağdur olabilmektedir. Bu tür işletmelerin çalışma ruhsatı olup olmadıklarından, makbuz verip vermediklerinden ve işlem sonrası fatura kesip kesmediklerin emin olmanız gerekmektedir. Hatta vaktiniz varsa bizzat giderek halılarınızın yıkandığı yerleri, kurutulmaya bırakılan alanları yerinde gözlemlemeniz oldukça önemlidir.
Halılarınızı sadece halı yıkama hizmeti veren firmalardan almanız son derece önem arz etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir