Denizli Halı Yıkama

denizli-hali-yikama-fabrikasiDenizli Halı Yıkama Fabrikası
Günümüzün ilerleyen teknolojisi, hemen hemen her alanda hızla gelişmektedir ve halı yıkama sektörü de bu teknolojinin ilerlemesinden olumlu yönde nasibini alarak müşterilerine en modern ekipmanlar ile tüm halı çeşitlerini yıpratmadan en zorlu lekeleri dahi çıkarma olanağı sunmaktadır.
Haliyikamaservisim.com Türkiye’nin bir çok bölgesinde en profesyonel halı yıkama firmalarını istifadenize sunmak amacıyla hizmet vermektedir. Müşterilerin talep ve beklentileri doğrultusunda kalite standartlarını hergeçen gün daha da yukarı çıkarmayı hedefleyen sitemizde Denizli halı yıkama firması da yer almaktadır.
Denizli de faaliyet gösteren şirket, Denizli’nin bir çok bölgesine ücretsiz servis aracı ile hizmet sağlamakta ve deneyimki personeli ile yıllardır Denizli halkına hizmet vermektedir.

Denizli halı yıkama hizmetleri sunanlar arasında kurumsal kimliğe sahip firmamız, müşterilerin talep ve beklentileri doğrultusunda değerlendirerek , yenilikçi bir yaklaşım ile müşteri memnuniyetini sağlayarak emin adımlarla ilerlemektedir.  Kaliteli hizmet, uygun fiyat avantajları, karşılıklı güven ve dürüstlük vizyonunu ilke edinmiş şirketimiz bu konuda asla taviz vermemektedir.

Bu süreçte sipariş verdiğiniz  andan itibaren, profesyonel kimliğimize bağlı kalarak halılarınızın adresinizden alınarak kapınıza teslim edileceği süreye kadar bütün bu hizmet ve faaliyetlerin eksiksiz ve doğru şekilde yapılmasını sağlayarak Denizli’nin halı yıkama markası olacaktır. Hizmet sonrasında haliyikamaservisim.com’a girerek görüş ve önerilerinizi yazabilir, halılarını temizletmek isteyen müşterilerimize bilgiler verebilirsiniz.

Üstün teknoloji makinaları ile oluşan yıkama parkuru, Denizli ilçesinin tüm noktalarına hizmet vererek talepleri karşılamaktadır.

Denizli Halı Yıkama Yerleri

Profesyonel ekip ile çalışmak isteyenler, hızlı hizmet arayışı içerisinde olanlar, temiz ve kaliteli hizmet almak isteyenler, kısacası memnun bir şekilde hizmet almak isteyenler artık hangi halı yıkama firmasına yıkatmalıyım? Diye düşünerek firma firma dolaşmanıza gerek kalmıyor. Haliyikamaservisim.com olarak müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılayacak firmaları tek bir site altında birleştirerek kaliteyi bir tık uzağınıza taşıyoruz.

Halılarım Kaç Günde Teslim Edilmektedir?
Bu süreç  halı yıkanma sezonu’nun sıklığına göre değişmekle birlikte sipariş verildiği gün veya ertesi adreslerinizden teslim alınarak 3 ila 7 iş günü içerisinde pırıl pırıl bir şekilde teslim edilmektedir.

Halılarda Yer Alan Tüm Lekeler Çıkabilir mi?
Tüm lekeleri çıkartma garantisini hiçbir firma vermez, veremez.  Fakat şunun garantisini verebiliriz ki ; halılarınızın temizlenmesine ilişkin her aşamada halılarınızın rengine, dokusuna zarar vermeden her cins halıyı sadece halı yıkanmasına kullanmak için özel üretilen bitkisel şampuanlarla yıkıyor ve  tüm lekelerin kalıcı olarak çıkması için gerekli tüm profesyonel müdahaleyi yapıyoruz. Bu şampuanlar antialerjik ve antibakteriyel özelliklere sahip olduğundan halı içerisinde yer alan tüm bakterileri ve alerjik rahatsızlıklara sebep olan durumları ortadan kaldırmaktadır.

Neden Bazı Halılar Ucuz’a Yıkatılıyorken Bazıları Daha Pahalı Temizlenmektedir?
Bunun nedeni halıların farklı cinslere sahip olmasından kaynaklıdır. Örneğin bir makine halısı ucuz fiyata yıkanabiliyorken, bir el dokuma halısı daha fazla detay ve dikkat gerektirdiğinden yıkama işlemi diğer makine halılarına nazaran daha meşakkatlidir. Öyle ki yapılan en ufak bir hata halının boyasının değişmesine, yüzeyinin yıpranmasına neden olabilmektedir. Bundan dolayı halı yıkama fiyatları zaman zaman halının çeşidine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir