Eryaman Halı Yıkama Tavsiye

eryaman-hali-yikamaEryaman Halı Yıkama Fabrikaları
Halı temizliğinde yıllardır müşterilerine kaliteli hizmet veren Eryaman halı yıkama fabrikası, en modern makinalar ile Eryaman halkına hizmet vererek sektörde öncü kuruluşlardan birisi olmayı benimsemiştir.
Her nevi halı cinsini büyük bir hassasiyet ile yıkayan firma, makina halıları, el dokuma halısı, shaggy halıları, iran halıları, ısparta halısı ve diğer halı çeşitlerini ayrı ayrı kontrol işleminden geçirerek uzman kadrosu ile özenle yıkamaktadır.
Telefonlar aradığınız andan itibaren teslim sürecine kadar profesyonel bir anlayışla hareket eden firma, Eryaman başta olmak üzere Ankara’nın bir çok noktasında müşterilerini kaliteli hizmet ile buluşturmaya devam etmektedir.

Profesyonel Halı Yıkama Nasıl Yapılmaktadır? Doğru Firmayı Nasıl Anlarım?
Son zamanlarda bir çok halı yıkama firması türemiştir. Bunların arasında profesyonel hizmet verenler olduğu gibi, sadece para kazanmak adına açılan firmalar da yer almaktadır. Sektöre baktığımızda bu hizmeti oto yıkamacıların bile yaptığını görmekteyiz. Ucuz halı yıkama adı altında son derece ilkel yöntemlerle yıkatılan ve uygun olmayan ortamlarda kurutulan halılar zamanla yıpranarak müşteriyi mağdur duruma düşürmektedir. Bu nedenle sadece halı yıkama fiyatlarını baz alarak halılarınızı emin olmadığınız yerlere emanet etmemenizde yarar görüyoruz.
Doğru firma her halukarda kendisini belli eder, gerek yaptığı hizmet ile kullandığı makinalar ile , müşteriler tarafından aldığı olumlu yorum ve tavsiyeler ile herhangi bir reklama gerek kalmaksızın kaliteli hizmet ve işçiliğini farketmek çokta zor olmasa gerek.
Haliyikamaservisim.com olarak Eryaman’da faaliyet gösteren ve bu işi profesyonel derecede yaparak yılların birikimi ve müşterilerin memnuniyetini kazanmış seçkin Eryaman halı yıkama firmaları ile çalışmaktayız.
Telefon açarak adres belirttiğiniz andan itibaren en kısa zamanda kapınıza gelerek makbuz karşılığında teslim alan firma, barkodlama sistemi ile halılarınızı numaralandırarak diğer müşterilerin halıları ile karışmaması sağlanır.
Ardından fabrikaya getirilen halılar metre kareleri’nin hesaplanmasının ardından vakumlu toz alma ekipmanları ile uzman ekip tarafından tozlarından, tüylerinden arındırılarak toz alma işlemi gerçekleşir.
Yıkama öncesinde kontrol masasına yatırılan halılar, kontrol ekipleri tarafından incelenerek yıkama esnasında çıkması zor lekelerin kontrolünü gerçekleştirir ve varsa bu lekeler özel leke çıkartıcılar sayesinde lekelerinden arındırılır ve yıkama bölümüne alınır.
Yıkanacak halılar cinslerine göre ayrıştırılarak teker teker yıkama işlemine alınmaya başlar. Yıkamayı gerçekleştiren makinalar üstün teknoloji makinalardan oluşup, el değmeden yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir.
Kullanılan şampuanın’da sadece halılar için özel üretilen bitkisel şampuanlardan oluşması gerekmektedir. Bu şampuanların özellikleri; halılarda zamanla içerisine yerleşmiş olan bakterile, ölü deriler vs organizmaları tamamen yok etmektedirler.
Yıkama işleminin ardından bol su ile durulanan halılar, tekrar kontrol ekiplerimiz tarafından leke kontrolü sağlanır ve kurutma alanına aktarılırlar. Kuruma işleminin ardından ise özel parfümler ile parfümlenir, tek tek ambalajlanır ve en kısa zaman diliminde müşteriye ulaştırma işlemi gerçekleştirilir.
Türkiye’de bir çok profesyonel firma ile çalışmakta olan haliyikamaservisim.com üzerinde daha önce hizmet almış müşterilerimizin yorum ve tavsiyelerinden de istifade edebilir, aynı şekilde sizlerde hizmet sonrası sitemiz üzerinden yorumlarınızı hizmet almak isteyen müşterilerimize aktarabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir