Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt Halı Yıkama

Evlerde veya işyerlerinde en çok kullanılan ürünlerin başında gelen halıların görünümü kadar temizliği de çok önemlidir. Halılar mekanlardaki boş görüntünün önüne geçer ve sıcak bir atmosfer oluşturulmasına yardımcı olur. Ayakları soğuktan korumanın yanı sıra mekanlarda hoş bir dekorasyon oluşturulmasını sağlar. Bu gibi nedenlerden dolayı evin her odasında büyük veya küçük ebatlı bir halıya mutlaka yer verilir.

Evde kullanılan halıların modelleri odalara göre değişim gösterebilir. Örneğin; çocuk odası için daha çok pembe veya mavi renklerde ya da çizgi film karakterlerine sahip olan halılar tercih edilirken, yatak odası için kilim tarzında olan halılar, holler için uzun ve dar olan yolluklar, mutfaklar için küçük ebatlı koyu renk modellerde olan halılar, oturma odaları için pastel renklerden olan halılar ve evin en özel bölümü olan salonlar için yün, ipek veya naylon formlarda olan büyük ebatlı halılar tercih edilebilir. Halıların görseli kadar önemli olan bir diğer şey ise halının temizliğidir. Temiz olmayan halılar, sadece görüntü olarak kirliliğe neden olmaz bunun dışında içerisinde bakteri barındırdığından dolayı birçok sağlık sorunu oluşmasına da zemin hazırlar. Özellikle bebekli evlerdeki halıların mutlaka sağlık sorunu yaşanmaması adına düzenli olarak yılda iki kere yıkatılması gerekir.

Temiz Olmayan Halılar Birçok Sağlık Sorunu Oluşmasına Zemin Hazırlar

Kirli halının görüntüsü kötüdür. Üzerinde lekeler vardır.  Bayanlar bu kötü görüntünün önüne geçebilmek için halının yüzeyini silerler. Halının yüzeysel olarak temizlenmesi tam olarak temizlendiği anlamına gelmez. Halının içine işlemiş olan leke, halı diplerinde bakteri ve mikrop oluşmasına neden olur. Halının dibinde yer alan bu bakteriler zamanlar evde yaşayan kişilerin birçok sağlık sorunu yaşamasına sebep olur.

Temiz bir ortam oluşturabilmek için halılar silinmemeli bunun yerine mutlaka düzenli bir şekilde yıkatılmalıdır. Günümüzde oldukça yaygın olan halı yıkama şirketleri halıları profesyonel bir şekilde yıkadığından dolayı halılar derinlemesine temizlenir.  Derinlemesine temizlenen halıların diplerinde yer alan bakterilerde tam anlamıyla temizleneceğinden dolayı halının kullanım ömrü uzar. Halıda bakteri oluşmaması için halı her gün süpürülmeli, böylelikle yüzeyinde yer alan kalıntılar dip kısmına işlemeden önce temizlenmelidir.

Halınızı Güvenilir Ellere Teslim Edin

İstanbul’un Esenyurt semtinde yer alan halı yıkama firmalarımız sizlere güvenilir hizmet veriyor ve sizlerin zaman kaybı yaşamasının önüne geçiyor. haliyikamaservisim.com sizleri güvenilir yıkama firmaları ile buluşturuyor. Sitemizde yer alan iletişim numaralarını arayarak sizlere en yakın olan firmaya ulaşabilir, size en uygun olan tarih ve saatte halılarınızın alınmasını sağlayabilirsiniz. Çalışanlarımız adresinize gelip halılarınızı teslim alıyor, metre kare hesabı yaparak size fiyat belirliyor ve en kısa sürede halılarınızı temizleyerek sizlere geri teslim ediyor. Firmalarımız piyasa da var olan fiyatları göz önünde bulundurarak en uygun halı yıkama fiyatları ile sizlere hizmet veriyor.

Araştırmadan Halılarınızı Emanet Etmeyin!

Piyasa da birçok farklı üründe ve hizmette olduğu gibi halı yıkama sektöründe de dolandırıcılık var olmaktadır. Hizmet adı altında, sizler ile iletişim kuran ve halılarınızı çalan kişilere mağdur olmamak adına, çok iyi araştırma yapmanız önemlidir. Halılarınızı yıkatmadan önce, mutlaka tercih edeceğiniz şirketi çok iyi araştırmalı, güvenilir olduğuna dikkat etmeli, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmalısınız. Güvenilir olmayan firmaları tercih ettiğiniz takdirde yaşayabileceğiniz sorunlara örnek olarak; halılarınızın çalınması, hiç yıkanmadan geri getirilmesi ve zarar görmüş olması verilebilir. Bu gibi sorunlar ile karşılaşmamanız için haliyikamaservisim.com olarak sizlere güvence veriyor ve halılarınızı garanti altına alarak derinlemesine temizleyip, sizlere eskisinden daha yeni olarak teslim ediyoruz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir