Eyüp Halı Yıkama Firmaları

Eyüp Halı Yıkama Firmaları

Halıların temiz olması ve hijyenik yaşam alanları oluşturması adına düzenli aralıklar ile yıkatılması gerekir. Halı yıkatma işleminin mutlaka kalite standartları dahilinde yapılması ve halılarda olan lekelerin tam anlamıyla çıkartılması önemlidir. Bazı halı yıkama şirketleri işlerinin kalite standartları dahilinde yapmadığından dolayı halılarda var olan lekelerin çıkartılması mümkün olmamaktadır.  Eyüp halı yıkama alanında hizmet veren firmamız halılarınızda var olan lekelerin tamamen çıkması adına özel yıkama sistemlerini kullanır. Firmamızda ileri teknoloji kullanılarak tasarlanan makineler ve özel olarak tasarlanmış halı yıkama şampuanları ile halılarınız yıkanmakta ve derinlemesine temizlenmektedir.

Özellikle evcil hayvanların yaşadığı evlerde bulunan halılarda zamanla kötü bir koku ve halıların yüzeyinde tüylenme oluşmaktadır. Bu tüyler ve kirler temizlenmediği taktirde halıların diplerinde bakteriler oluşmaya başlar. Bu bakteriler halının bulunduğu odada kötü bir koku oluşmasına ve oda içerisinde var olan havanın kirlenmesine neden olur. Halının dibinde biriken bakterilerin derinlemesine temizlenmesi adına süpürme işlemi yeterli değildir. Bakterilerin temizlenmesi için mutlaka halıların doğru yöntemler ile yıkanması gerekir. Evlerde yıkanan halılar yüzeysel olarak temizlenmektedir. Bundan dolayı halılar mutlaka halı yıkama firmaları tarafından yıkanmalıdır.

Halılarınızı yıpratmadan doğru yöntemler kullanarak yıkıyoruz…

 

Eyüp ilçesinde yer alan halı yıkama şirketlerimiz güler yüzlü ve alanında uzman olan personeller ile çalışıyor ve sizlere kaliteli hizmet vermeyi kendine amaç haline getiriyor. Teknolojik makineler ile halılarınızı yıkıyor, halılarınızın yıpranmaması ve hasar görmemesi adına sabun veya deterjan yerine halınızın cinsine uygun nitelikte olan halı şampuanlarını kullanıyoruz.

Halı şampuanları halıların güzel kokmasına yardımcı olmakta ve halıları derinlemesine temizlerken aynı zamanda halıların hasar görmesinin de önüne geçmektedir. halı yıkama fabrikası alanında hizmet veren firmalarımız sizlere uygun halı yıkama fiyatları ile hizmet sunar.

“Halıları silmek kirlerin halının içine hapsolmasına neden olur. “

Halılarının temiz olmasını ve bütün kirlerden arınmasını isteyen bayanların en çok tercih ettiği yöntemlerden bir tanesi de halı yıkama yöntemidir. Fabrikalarda farklı özelliklere sahip olan makineler ile yıkanan halılar derinlemesine ve etkili bir şekilde temizlenir. Düzenli olarak yıkanan halılar daha fazla parlamakta ve yeni alınmış gibi temizi ve parlak görünmektedir. Bayanların halıları temizleyebilmek adına en çok başvurdukları silme işlemi halıların daha fazla yıpranmasına neden olur. Bundan dolayı halıları silerek halının sahip olduğu bütün kirleri halının içine hapsetmektense halıların yıkanması en doğru yöntem olmaktadır.

Kuru Yıkama ve Şampuanlama Yöntemi

 

Bayanların en çok yaptığı yanlışların başında farklı kimyasallara sahip olan deterjanlar ile halıları temizlemeye çalışmak gelir. Ancak deterjan kullanılarak temizlenen halıların renginde solma ve lekelerde yayılma meydana gelecektir. Kirpi halı modellerinin evlerde temizlenmesi oldukça zor olmaktadır. Süpürme işlemi ile halılarda bulunan kirler tam anlamıyla temizlenmediğinden dolayı halıların mutlaka rutin olarak silkelenmesi ve içerisinde biriken yemek artıklarından arındırılması gerekir. Kirpi halıların temizlenebilmesi adına etkili olan bir diğer yöntemlerden biri de yıkama yöntemidir. Firmalarımız iki farklı şekilde yıkama yöntemi uygulamaktadır. Bunlara örnek olarak; kuru yıkama ve şampuanlama verilebilir. Kuru olarak yapılan yıkamalarda halının sahip olduğu cins ön planda tutulmaktadır. Yüksek vakuma sahip olan süpürgeler ile temizlenen halılar bütün kirlerinden rahatlıkla arınır.

Halınızın cinsi, modeli, ebadı veya deseni ne olursa olsun haliyikamaservisim.com olarak sizleri doğru kişilere yönlendiriyor, halılarınızı halınızın cinsine göre temizliyor, yıkama esnasında gösterdiğimiz özenin aynısını ambalajlama ve teslim aşamasında da gösteriyor, sizlere kaliteli hizmet verebilmek adına elimizden geleni yapıyoruz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir