Gaziosmanpaşa Halı Yıkama Firmaları

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama Firmaları

Evlerde kullanılan en önemli aksesuarlardan biri olan halılar tasarlandıkları malzemeye göre değişim gösterir. Yün halılar, akrilik halılar, el dokuması veya makine dokuması halılar olmak üzere halılar farklı şekillerde çeşitlendirilebilmektedir. Bayanların evlerinde kullandığı halının cinsi ne olursa olsun mutlaka iyi temizlenmesi gerekir. İyi temizlenemeyen halılarda hem kirli bir görüntü oluşacak hem de zamanla halının içerisinde oluşan bakteriler insan sağlığına zarar vermeye başlayacaktır. Bu gibi nedenlerden dolayı kişilerin belli periyotlar ile halılarını uzman ellere teslim ederek yıkatması gerekmektedir.

Halıların kusursuz yıkanması adına sizlere Gaziosmanpaşa Halı Yıkama alanında hizmet veren firmamız öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve o doğrultuda müşterilerine hizmet vermektedir. Halıların dibinde oluşan bakterilerin ve yüzeyde oluşan lekelerin kısa sürede çıkarılması adına çeşitli makineler ile halılarınızı yıkıyor ve halılarınızın dokusunun zarar görmemesi adına deterjan yerine şampuan kullanıyoruz. ilk önceliğimiz halılarınızda derinlemesine ve uzun süre kalıcı olan bir yıkama işlemi gerçekleştirmektir. Normal koşullarda evinde çok fazla kişi olmayan, evcil hayvan beslemeyen ve bebek olmayan kişilerin halılarını yılda 2 defa yıkatması yeterlidir. Ancak kalabalık gruplar halinde yaşanan evlerde halıya basan ayak sayısı daha fazla olacağından, hasta bulunan evlerde halıların oluşturacağı tozdan kişiler daha fazla etkileneceğinden ve bebekler halı üzerinden çok fazla mikrop kapacağından dolayı halıların daha sık aralıklar ile yıkatılması gerekmektedir. Firmalarımız öncelikle halılarınızı adresinizden alıyor, halılarınızın cinsine göre çeşitli yöntemler belirleyerek halılarınızı bu yöntemler doğrultusunda yıkıyor ve özel olarak ambalajlayarak yeniden evinize teslim ediyor.

Halılarınız evinizden teslim alınıp, tekrar evinize getirilene kadar tamamen bizim sorumluluğumuzda olmakta ve herhangi bir hasar oluşması durumunda sorumluluğu firmamız üstlenmektedir.

Süpürme İşlemi Halının Yeteri Kadar Temizlenmesini Sağlar Mı?

Halı her gün düzenli olarak süpürülse bile diplerinde bakteriler ve mikroplar oluşmaktadır. Halının bu bakterilerden ve mikroplardan temizlenmesi adına mutlaka yıkama işlemine maruz kalması gerekir. Evlerde fırça ve deterjan yöntemi ile yıkanan halılar halının dokusuna zarar vermekte ve yeteri kadar temizlememektedir. Halı silme işlemi ise var olan kirlerin halının dip kısmına daha fazla hapsolmasına neden olmaktadır. Etkin bir temizleme işlemi adına mutlaka halıların yıkatılması gerekir.

Halılardaki lekeler tam anlamıyla nasıl çıkar?

Halınızın cinsi ne olursa olsun Gaziosmanpaşa halı yıkama olarak halılarınızı yıkıyor ve bütün kirlerinden arındırıyoruz. Halılarda oluşan lekelere çözüm oluyor ve lekeleri doğru yöntemler ile çıkarıyoruz. Halı lekeleri bayanların halı kullanımı adına yaşadıkları sorunların başına gelmektedir. Özellikle açık renk halılarda oluşan lekeler halıların bütün estetiğinin bozulmasına neden olur. Bayanların evlerinde kullandığı alternatif yöntemler halılarda oluşan lekelerin etkili bir biçimde temizlenmesi sağlayamamaktadır. Bundan dolayı halıların mutlaka halı yıkama makineleri ile yıkanması gerekir. Kullandığımız yöntemler ile halılarınızda oluşan en zorlu lekelerin bile kolayca üstesinden geliyor ve etkili bir sistem kullanarak halılarınızı bütün lekelerden arındırıyor. Ayrıca halılar yıkatıldıkça daha fazla parlamakta ve tüylerinden kurtulduğu için daha canlı renklere sahip olabilmektedir. Bundan dolayı yeni halıların oluşturduğu tüylerden kısa sürede kurtulabilmek adına yıkatılması tavsiye edilir.

“HALILARINIZIN HER ZAMANKİNDEN DAHA PARLAK, DAHA CANLI VE DAHA TEMİZ GÖRÜNECEK.”

Halıların etkili bir şekilde yıkatılması, kirlerinden ve lekelerinden arındırılması ve uygun fiyat seçenekleri ile yıkama işleminin gerçekleştirilebilmesi adın bizimle iletişime seçebilir, halılarınızın her zamankinden daha parlak, daha canlı ve daha temiz görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca oldukça uygun halı yıkama fiyatları ile hizmet alabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir