Güngören Halı Yıkama

Güngören Halı Yıkama

Halılar ev, kreş veya iş yeri gibi farklı yerlerde kullanım adına uygundur. Ancak halıların modeli ve boyutu kullanılacağı alana göre farklılık gösterebilir. En sık kullanım alanı olan evlerde, evin konumuna göre her boyutta ve modelde halı kullanılabilir. Kreşlerde daha çok, çocukların daha rahat edebilmesi ve soğuktan korunabilmesi adına duvardan duvara olan halılar tercih edilmektedir. Halının boyutu, kullanım alanı, rengi veya deseni ne olursa olsun asıl önemli olan faktör halının temiz olmasıdır.

Özelikle kreş gibi alanlarda kullanılan halılar oldukça kısa süre aralıkları ile mutlaka temizletilmesi gerekir. Temiz olmayan halılar çocukların mikrop katmasına ve çeşitli sağlık sorunları yaşamasına neden olacaktır. Duvardan duvara olan halıların yıkatılması adına daha çok yıkama şirketleri halının bulunduğu alana giderek halıları özel makineler ile yıkarlar. Halıların en çok kirlendiği bir diğer alanda evlerdir. Mutfaklarda yer alan halılarda zamanla yağ lekesi, yemek artığı ve yemek kokusu gibi nedenlerden dolayı kirlenme meydana gelir. Lekeli ve kirli olan halılar estetik bir görüntüde olmayacağından ve kirli halılar bakteri oluşturacağından dolayı mutlaka 6ayda bir yıkatılmalıdır. Yine aynı şekilde çocuk odasında bulunan halılarında çocuklar sürekli yerde oyun oynadığından ve halıyla temas halinde olduğundan dolayı temiz olmasına dikkat edilmelidir. Halılarınızın güzelliğini var olan rengi ve deseni belirleyeceği gibi temiz olması da gösterecektir. Kirli ve lekeli olan halılar ne kadar kaliteli ve güzel olsa da asla göze hoş gözükmeyecektir.

Halı Yıkatma Halının Renginin Solmasına Neden Olur Mu?

Halının rengini belirleyen etken halı dokumada kullanılan ipliklerin rengidir. Her halının kullanım ömrü dolmaya başladığında rengi solmaya başlar. Ancak bazı halılarda kısa sürede solma gözlenebilir. Bunun neden halı imalatında kalitesiz ürünlerin kullanılması, halı temizlemede yanlış yöntemlerin tercih edilmesi ve halının çok fazla güneş ışığına maruz kalması verilebilir. Halı yıkama yöntemi doğru bir şekilde yapıldığı sürece asla halının renginin solmasına neden olmaz. Bazı firmalar halıların dokusuna uygun deterjan kullanmadığından, halıyı çok fazla sıcağa maruz bıraktığından ve özellikle leke çıkarma için ağartıcı ürünler kullandığından dolayı halıların renginde solma meydana gelir.

haliyikamaservisim.com olarak sizleri Güngören de yer alan, alanında adını duyurmuş olan ve kalite standartlarında hizmet veren firmalar ile buluşturuyor halılarınıza asla zarar gelmeden halılarınızın yıkanmasını sağlıyoruz. Bünyemizde yer alan  halı yıkama firmaları halılarınızı evinizden teslim aldıktan sonra halılarınıza hiçbir hasar gelmeyeceğine dair sizlere güvence veriyor, halılarınızı oldukça profesyonel yöntemler ile yıkıyor, ambalajlıyor ve zaman kaybetmenizi önlemek adına en kısa sürede adresinize teslim ediyor. Halılarınızda yer alan lekelere özel olarak müdahale ediyor ve asla halınızın renginin solmasına izin vermeden halılarınızda yer alan bütün lekeleri derinlemesine temizliyoruz.  Halı yıkama fiyatları konusunda asla hizmet dışında kalan gereksiz şeyler adına fiyat politikası uygulamıyor, sadece sizlerden emeğimizin karşılığı olan tutarı talep ediyoruz.

Sizlere verdiğimiz hizmetin ne kadar önemli olduğunun farkındalığı ile işimizi yapıyor, alanında uzman olan kişiler ile çalışıyoruz. Halı temizliği adına bizler ile iletişim kuran bütün müşterilerimize %100 garanti vererek işimizi yapıyoruz. Yıkama işleminden sonra da kirli olan ve bazı bölümlerinde leke kalan halıları tekrar yıkıyor ve tam anlamıyla temizlenmeden asla sizlere teslimatını yapmıyoruz. Sizleri zaman kaybına uğratmadan hizmetimizi veriyor ve karşılıklı güven politikası ile her geçen gün müşteri portföyümüzü geliştirmeyi amaçlıyoruz. Sizlerde zaman kaybı yaşamamak adına en kısa sürede bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir