Halı Yıkama Adana


adana-hali-yikamaHalı Yıkama Fabrikaları Adana
Adana ilinde senelerdir binlerce müşterisine kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiş halı yıkama fabrikası, siz değerli müşterilerine %100 temizlik ve müşteri memnuniyeti garantisi sunmaktadır. Alanında tecrübeli ekibiyle Adana’nın tüm noktalarına ücretsiz servis ağı ile hizmet veren firmamız, her tülü halı çeşidini büyük bir titizlikle yıkamaktadır.

Halılarımı Neden Temizlemeli/Temizletmeliyim?
Halılarımız evlerimizin sadece dekorasyon parçası değil, aynı zamanda soğuklarda bizleri koruyan ev eşyalarımızdandır. Gerek dış çevre faktöründen kaynaklı içeri giren tozlar, gerekse de günboyu yalınayak halılarımızın üzerinde gezinmekteyiz. Bunun neticesinde halılarımızın arasında gözle görülmeyen toz parçacıkları, kir kalıntıları, içecek lekeleri, bakterileriler ve sayamadığımız bir çok farklı kirletici madde halılarımızı kirletmektedir. Özellikle çocuklu /bebekli evlerde çocuklarımız saatlerce halıların üzerinde koşup oynamakta ve halılarda bulunan bakteriler hastalıklara yol açabilmektedir. Bu bakımdan halı temizliği oldukça önemlidir. Halılarımızı zararlı bakterilerden, kir ve lekelerden arındırarak daha sağlıklı bir ev ortamına sahip olabilir, temizlenen halılar, evimizin havasını da değiştirerek daha rahat nefes almamızı sağlayacaktır.

Halılarımı Ne Sıklıkla Yıkatmam Gerekir?
Halı yıkama işlemi, ev sakinlerinin sayısına ve eve giriş çıkış sıklığına bağlı olarak evden eve değişiklik gösterebilmektedir. Şayet sıklıkla kullandığımız odalar var ise 3 ila 6 ayda bir yıkatmanızı, daha seyrek şekilde kullanıyorsanız 9 ila 12 ayda bir yıkatmanızı tavsiye etmekteyiz. Şayet evde küçük yaşta çocuk varsa veya evcil hayvan besliyorsanız senede 2 defa yıkatmanız gerekmektedir.

Mobilya ve Benzeri Cisimlerden Kaynaklanan Halıdaki Çukur İzleri Giderilebilir mi?
Halılarımızda ağır mobilya ve benzeri eşyalarımızdan kaynaklı olarak çukurluklar oluşabilmektedir. Bunun giderilmesi ile ilgili kesin bir garanti verilmemekle birlikte ısı, nem ve halıların özel ekipmanlarla temizlenmesi bu sorunun çözümüne katkı sağlayabilir. Tabi bu tarz işlemlerin düzelmesi zaman alabilir, şayet çukur izleri ciddi anlamda kalıntılaşmış ise bu şekildeki hasarlar kalıcı olabilmektedir.

Halı Yıkarken Hangi Makinalar Kullanılmaktadır?
Adana halı yıkama merkezimiz’e gelen halılar öncelikle vakumlu toz alma makinalarıyla tozlarından arındırılma işlemi gerçekleşir. Cinslerine göre ayrılan halı çeşitleri, son teknoloji yıkama ekipmanları kullanılarak temizlenmektedir.

Halılarınızda Özel Bitkisel Şampuanlar Kullanılmaktadır
Halılarınız bitkisel şampuanlarla yıkanmaktadır. Sadece halılar için özel üretilmiş şampuanlar halılarınıza asla zarar vermeyip, antibakteriyel ve antihijyenik olma özelliğine sahiptirler. Ne olduğu belli olmayan deterjanlar halılarınızı temizlemediği gibi kullanım ömürlerini de kısaltmaktadır.

Adana’da  Profesyonel Halı Temizleme Firmaları Arasındayız
Firmamız halı temizliği konusunda oldukça hassas ve disiplinli bir yaklaşım sergilemekte, aynı şekilde çalışan personel’de halı yıkama konusunda periyodik olarak profesyonel eğitim almaktadır.
Daha önce halılarını temizletmiş olan müşterilerimizin geri dönüşlerine baktığımızda yaptığımız çalışmanın ne denli kaliteli olduğunu tekrar tekrar görebilmekteyiz. Aynı şekilde sizlerde halı yıkama işleminin sonrasında haliyikamaservisim.com’a girerek sizden sonraki müşterilere görüş ve tavsiyelerde bulunabilir, firmamızın daha kaliteli ve profesyonel hizmet vermesi açısından katkı sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir