Halı Yıkama Ücretleri

hali-yikama-ucretleriHalı yıkama fiyatları, halı çeşidine göre değişiklik göstermekle birlikte firmadan firmaya, daha doğrusu kaliteden kaliteye değişmektedir.
Halılar çeşitleri bakımından içeriğinde bir çok farklı dokuma cinsi barındırmaktadır. Bunlardan biraz bahsedecek olursak konuyu daha net anlaşılır kılacağız.
Örneğin makina halıları dediğimiz, makinalar tarafından dokunmuş halılar en ucuz halı yıkama fiyatları arasındadır. Bu halıların yıkama ücretleri metre karesi 3,5 liradan 5 liraya ve yukarılara doğru çıkmaktadır.
Saray halıları yıkama fiyatları, Atlas halı yıkama ücretleri ve koyunlu halısı dediğimiz türden halıların yıkama ücretleri de aşağı yukarı aynı fiyata tabii’dir.
Az önce de bahsettiğimiz gibi, halıların yıkama ücretleri, yıkanma ve zorluk derecesine göre değişmektedir.
Yün makina halıların yıkanması ise normal makina halılarından daha zor olmasından dolayı m2 fiyatları 8 lira civarında olmaktadır.
Sonrasında ise bu fiyatları el dokuma halıları devam ettirmektedir ki el emeği göznuru el işi ile dokunmuş el dokuma halıları’nın yıkanması titiz bir çalışma gerektirdiğinden bunların da metre kare yıkama fiyatları 10 liradan başlayarak 40 liraya ve dokumanın şekline, şekline ve hassasiyetine göre yukarılara çıkabilmektedir.
Aynı şekilde kilim yıkama ücretleri de kilimlerin cinslerine ve dokuma çeşitliliğine göre değişkenlik göstermektedir.
En yeni halı yıkama ücretleri hakkında bilgi almak için telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir