İstanbul Halı Yıkama Firmaları

istanbul-hali-yikama-firmalariİstanbul’un tüm ilçelerinde profesyonel halı yıkama hizmeti sağlayan halı yıkama fabrikaları arasından en seçkin olanlarını haliyikamaservisim.com sitesinde buluşturarak , hizmet almak isteyen müşterilerimizin tek bir telefon ile sipariş vermesini sağlayarak halılarını istanbul halı yıkama fabrikası tarafından en kaliteli şekilde, modern teknik ekipmanlar ile yıkanmasını sağlamaktayız.
Sadece hizmet süresinde değil, hizmet sonrasında da müşteri memnuniyetlerini takip ediyor, haliyikamaservisim.com üzerinden gerek yorum olarak bizlere ulaşabilir, gerekse de iletişim bölümlerimizden hizmet kalitesinden memnun kalıp kalmadıklarına dair görüşlerinizi almaktayız.

Halı Yıkanırken Kullanılan Ekipman ve Temizleme Aşamaları
Bulunduğunuz ilçe’deki İstanbul halı yıkama firması, adresinizden teslim aldığı halıları öncelikle toz alma aşamasından geçirir. Toz alma makinaları ile gerçekleşen bu işlemin amacı ; halı diplerinde yer alan tozlardan, tüylerden, kıllardan ve benzeri materyallerden arınmasını amaçlamaktadır. Oldukça önemli bir aşama olan toz alma aşaması yıkama esnasında makinaların daha seri çalışmasını sağlayarak halılarınızın temizliğini daha detaylı yapmasında oldukça önemlidir. Zira tozlarından arındırılmayan bir halı direk makinaya atılır ise içeriğinde bulunan tozlar çamurlaşarak çıkması daha zor lekeler haline gelebilmektedir.

Halı yıkama aşamasında ise halılar son teknoloji ürünü olan makinalarda tamamen bitkisel özlü olan şampuanlarla yıkanmaktadır. Bu şampuanlar sadece halı temizliği için üretilmiş antibakteriyel ve antialerjik özelliklere sahiptir. Makinalarda yer alan tam otomatik bantlı sistemler sayesinde çift yönlü fırçalar tarafından ön ve arka kısımları’nın yıkanabilmesi sağlanmaktadır. Akabinde ise yıkama işlemi biten halılar, bol su ile durulanarak halı yüzeyindeki şampuan kalıntıları ortadan kalkar.
Santfrüj diye tabir ettiğimiz aşamada ise yine bantlı sistemden geçen halılar, halıların cinslerine uygun devirlerde sıkılarak %95 oranında fazla suyun giderilmesi sağlanır. Bu sayede kısa zamanda halı kuruma işlemi gerçekleşir. Suyun halıdan arıtılma işlemi sırasında santrifüj makinasında rulo şeklinde koyulduğundan dolayı herhangi bir yıpranma vs söz konusu değildir.
Kurutma aşamasında halılar, öncelikle havalandırma askılarına asılarak havalandırılmaları gerçekleşir. Kurutma bölümünde ise halılarınız tamamiyle elektrikli, sıcak hava üfleyerek ve ortamdaki nemi ortadan kaldıran son model makinalar ile çok kısa bir zaman diliminde kuruma işlemi gerçekleşmektedir.
Kuruma işlemi gerçekleşen halılar hav alma makinasında hav’ı alınarak halınızın yatımına doğru yönde taranmak suretiyle kalite kontrol ekibimiz tarafından kontrolden geçirilir ve ambalajlama bölümüne aktarılır. Bu aşamada ambalaj yapılacak olan halılar son kez uzman kontrolünden geçmektedir ve şayet leke kaldıysa tekrar yıkama aşamasına gönderilir.
Ambalajlama işlemi gerçekleşen halılar, vakit kaybetmeden servis araçlarına konularak adresinize teslim edilmesi sağlanır.

Kalitemizi Görmeden Karar Vermeyin
Özellikle son yıllarda halılarını tanımadığı firmalara yıkatmış ve istediği neticeyi alamayarak mağdur olan müşterilerimizi görmekteyiz. Sizlere tavsiyemiz ; halılarınızı yıkatacağınız işletmeleri yerinde inceleyerek, halı yıkama aşamalarını bizzat gözlemlemenizdir. Maalesef  bazı halı yıkama firmaları maliyetlerini kısıtlayarak ucuz halı yıkama kampanyaları altında  profesyonellikten çıkarak çok kalitesiz hizmetler sunmaktadır. Bunların önüne geçebilmek ve kafanızın rahat olması açısından halı yıkama fabrikasına giderek bizzat işyerini yerinde görmenizi tavsiye ediyoruz. Haliyikamaservisim.com sadece istanbul halı yıkama sektöründe değil, Türkiye’nin bir çok şehrinde bu işe yıllarını vermiş profesyonel firmalar ile çalışmaktadır. Her firma tarafımızdan bizzat yerinde gözlemlenerek tam not almış halı yıkama fabrikalarıdır. Ayrıca müşteri yorumlarımızı da inceleyebilir, aynı şekilde sizlerde alacağınız hizmet sonrası sitemiz üzerinden görüşlerinizi diğer müşterilere aktarabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir