İstanbul Halı Yıkama

istanbul-hali-yikama-firmalariHalılarımı Hangi Firmalar’da Yıkatmalıyım?
Evlerimizin en önemli eşyalarından birisi olan halılar, sadece dekorasyon amaçlı kullanılmamakta, kış aylarında bizleri soğuktan koruyan bir vazife de üstlenmektedir. Saatlerce halıların üzerinde gezinmekte, çocuklarımız halıları oyun parkı olarak kullanmaktadır. Bu yüzden halılarımızın hijyenik olması oldukça önemlidir.
Halılarınızı bu sektöre yıllarını vermiş, müşteriler tarafından olumlu tavsiyeler almış, profesyonel ekip kapasitesine sahip, doğru şampuanları ve ekipmanları kullanan halı yıkama fabrikalarına yıkatmanızı tavsiye etmekteyiz.
Ayrıca halılarınızı teslim ederken makbuz karşılığında teslim alan ve diğer müşterilerin halıları ile karışmaması için numaralandırma yapan, müşteri memnuniyetini herşeyden önce benimsemiş firmalar ile çalışmanız en doğru karar olacaktır. Sadece ucuz halı yıkama kampanyalarına bakıpta halılarınızı emin olmadığınız firmalara teslim etmemenizi öneriyoruz. Hatta vaktiniz varsa işyerine giderek halılarınızın yıkanma aşamalarını, kuruma aşamalarını yerinde gözlemlemeniz sağlıklı bir karar olacaktır.

İstanbul Halı Yıkama Fabrikası
Haliyikamaservisim.com olarak İstanbul’da faaliyet gösteren ve yıllardır İstanbul’da halı yıkama hizmeti sunan birçok profesyonel firmayı, müşterilerimizin en doğru ve kaliteli halı temizleme firmalarına ulaşması açısından tek bir site altında birleştirmiş bulunuyoruz. Zira halı yıkama işlemi oldukça hassasiyet, detay ve titizlik gerektiren bir durumdur. Anlaştığımız firmaları yerinde ziyaret ediyor, halı yıkama aşamalarını birebir gözlemliyor, kullanılan deterjanları ve halı yıkama makinalarını yerinde inceleyerek en doğru halı yıkama hizmeti’ni siz müşterilerimizin istifadesine sunuyoruz.
Ayrıca sadece halı yıkama sürecinde değil, yıkama sonrası müşterilerin memnun kalıp kalmadıklarına dair görüşlerini dinliyor, kalite standartlarını daha yukarıya taşımak adına gerekli çalışmaları yapıyoruz.
Sizlerde halınızı yıkatma sonrası görüş ve önerilerinizi haliyikamaservisim.com sitesi üzerinden bizlerle paylaşabilir, sizden sonraki müşterilere fikir ve önerilerde bulunabilirsiniz.

Halı Yıkama Aşamaları Nelerdir?
Sipariş verme aşaması : Siparişinizi vermenizin ardından yetkili firma en kısa sürede ücretsiz servis ağı ile adresinizden halılarınızı makbuz karşılığında teslim almakta ve numaralandırmaktadır ve akabinde firmaya gelen halılar aşağıdaki aşamalardan geçmektedir;
Halılarınız Tozlarından Arındırılır
Halı yıkama işlemine geçmeden önce halıların içerisinde yer alan tozlar, vakumlu toz alma makinaları ile tozlarından arındırılır ve yıkama aşamasında çıkması zor lekelerin kontrolü , kontrol ekibimiz tarafından yapılarak özel leke çıkartıcılar ile çıkartılır.
Halılarınızı En Modern Makinalarda Yıkanmaktadır
Toz alma işleminin ardından halılar cinslerine göre ayrıldıktan sonra birinci sınıf makinalarımızda yıkanmaya başlar ve kullanılan şampuanlar sadece halılar için üretilen özel bitkisel şampuanlardan oluşmaktadır. Bu şampuanların antialerjik ve antibakteriyel özellikleri sayesinde halılarınız kirlerinden arınmış bir şekilde ilk günkü gibi ışıl ışıl olmaktadır.
Santrafüj (Halı Sıkma Aşaması)
Halıların yıkanması işlemini takiben halı sıkma makinalarında %97 oranında sularından arındırılır. Bu işlem esnasında halılarınızın durulama işlemi tekrar yapılır. Halıların sıkılma esnasında bu işlem teker teker ve rulo halinde yapıldığı için halılarınıza herhangi bir zarar (yırtılma, sökülme vs.)  gelmemektedir.
Halılarınız Kalite Kontrolünden Geçer
Halılarınızın sıkma işleminin ardından kontrol masasına yatırılan halılar uzman kontrol ekibimiz tarafından tekrar kontrol edilmektedir.  Şayet leke kaldıysa halı yıkama işlemine tekrar gönderilir. Leke kalmadıysa da halılarınız diğer aşamaya alınır.
Kurutma Aşaması 
Halılarınız kalite kontrolün ardından dışarıdan hava girmeyecek şekilde tasarlanmış bölümlerde kurutma işlemine tabii tutulur. Bu sayede halılarınız dışarıdan gelmesi muhtemel tozlara, islere maruz kalmamaktadır.
Parfümleme ve Paketleme Aşaması
Kalite kontrolünden geçen halılar parfümlenir ve teker teker ambalajlanarak müşteriye gönderilmeye hazır hale getirilir. Ardından müşterilerimiz aranır ve müsaitse halı yıkama servisimiz adreslere halıları bırakır.

Türkiye’nin Profesyonel Halı Yıkama Hizmetini Sağlıyoruz
İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin  tüm noktalarına halı yıkama hizmeti sağlamaktayız. İstanbul Anadolu yakası halı yıkama , İstanbul Avrupa yakası halı yıkama hizmeti arayanlar için haliyikamaservisim.com sizlere en güvenilir hizmeti sağlamaktadır. Sefaköy halı yıkama, bağcılar halı yıkama, ataşehir halı yıkama bu ilçelerden sadece bir kaçıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir