Kadıköy Halı Yıkama Firmaları

Kadıköy Halı Yıkama Firmaları

Halılar evlerde kullanılan en önemli aksesuarlardır. Halı evin dekorasyon bütünlüğünü tamamlarken aynı zamanda ayakları da soğuktan koruduğundan dolayı sağlık açısından da önemli olmaktadır. Evlerin farklı bölümlerinde, farklı boyutlarda ve desenlerde halılar kullanılır. Halıların malzemesi de oldukça önemlidir. El dokuma halılar nefes aldığından dolayı bulunduğu ortama koku yayılmasına izin vermemektedir. Dokuması iyi malzemeden oluşmayan halılar çok fazla kir tutmakta bulunduğu ortamın kötü kokmasını sağlamakta ve sağlık açısından oldukça zararlı olmaktadır.

Evinizin bir mikrop yuvasına dönüşmemesi adına halıların her gün süpürülmesi yeterli değildir. Halılar süpürüldükçe halının üzerinde bulunan kirler ve tozlar daha çok halının içerisine hapsolmaktadır. Bundan dolayı halılar halı yıkama makinesi ile yıkanmalı ve yıkatılmalıdır. Düzenli olarak yıkanan halılar mikroplardan uzak ve hijyenik olmaktadır. Hastalıklardan korunabilmek, evinizi sürekli temiz tutabilmek için halıların dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Halıların evde çeşitli yöntemler ile yıkanmasındansa halı yıkama fabrikası tarafından yıkanılması daha doğru olmaktadır.  Fabrikalarda yer alan çeşitli özelliğe sahip yıkama makineleri ile halılarda bulunan kirlerin kolayca çıkması ve lekelerin kolayca temizlenmesi mümkün olmaktadır.

“Halılarınızın yıkatarak çocuklarınızın daha hijyenik ortamlarda yaşamasını sağlayabilirsiniz.”

Kişiler daha çok bahar temizliği yaptıkları sırada yaza girmeden halılarını yıkatmayı tercih ederler. Fabrikaların en yoğun çalıştıkları zamanlarda ilk bahar dönemi olmaktadır. Halıların doğru yöntemler ile yıkanması tamamen temizlenmesini sağlamaktadır. Özellikle çocuğu olan ailelerin evlerinde bulunan halıların temiz olması oldukça önemlidir. Evin içerisinde yer alan bütün kirler ve pislikler halılar tarafından çekilmekte ve hapsedilmektedir. Bu gibi nedenlerden dolayı halıların her gün süpürülmesi, havalandırılması, silinmesi ve düzenli aralıklar ile yıkanması gerekir. Fabrikaların yaptığı halı temizleme aşamalarına örnek olarak; öncelikle halılar kuvvetli makineler ile süpürülmekte ve tozu giderilmektedir. Sonrasında kaliteli ve güçlü makineler ile halı şampuanı püskürtülür ve temizleme işlemine başlanır. Halılar kurutulduktan sonra özel olarak ambalajlanarak adrese teslim edilir.

Halılarınızın hijyenik olmasını istiyorsanız, evinizde bulunan kirlerin ve tozların halınıza birikmesini engellemeli düzenli olarak halılarınızı süpürmeli ve silmelisiniz. Halıların hava aldırılması da koku yapmaması açısından oldukça önemli bir konudur.

Halılarınızı Güvenilir Ellere Emanet Edin

Son zamanlarda insanlar evlerinde bulunan halıların daha temiz ve daha hijyenik olabilmesi adına halılarını halı yıkama firmalarına  vermektedir. Halı yıkama fabrikalarında yıkanan halılar daha temiz olmakta ve bakterilerden arındırılmaktadır. Özellikle bebekli olan evlerde bebekler sürekli halıyla temas içinde olduğundan dolayı halıların temiz olması oldukça önemlidir.

Halılara sürekli ayak basıldığından dolayı halılar çok çabuk kirlenmekte ve halıların yüzeyinde bulunan kirler, saçlar veya yemek artıkları her ayak basıldığında daha derine hapsolmaktadır. Bundan dolayı halıların belirli periyotlar ile yıkatılması ve güvenilir ellere teslim edilmesi gerekir. Kadıköy Halı Yıkama Firmaları halılarınızın metrekaresine göre fiyat belirlemekte ve oldukça uygun fiyat seçenekleri ile halılarınızı yıkamaktadır. Özellikle bebeklerin halılarda bulunan bakteriler ile temas etmemesi, mikroplardan etkilenerek hasta olamaması adına mutlaka halıların derinlemesine temizlenmesi gerekir.

Kaliteden ödün vermeyen ve doğru yöntemler uygulayarak halılarınız temizleyen firmalarımız halılarınızı adresinizden teslim almakta, ileri teknoloji makineleri ile yıkamakta ve evinize güvenilir bir şekilde geri teslim etmektedir.

Halı Yıkama Fiyatlarını Nasıl Belirliyoruz?

Öncelikle halılarınızın fiyatını metre kare üzerinden belirliyoruz. Her halının cinsine göre yıkama yöntemi de farklı olacağından dolayı halının ebadına ve cinsine göre oldukça uygun halı yıkama fiyatlarını sizlere sunuyoruz. Verdiğimiz hizmetin kusursuz olması adına teslimat işleminden yıkama işlemine ve geri teslimata kadar her şeyi düzenli periyotlar ile gerçekleştiriyoruz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir