Kartal Halı Yıkama Firmaları

Kartal Halı Yıkama Firmaları

Halılar ev içerisinde en çok kirlenen eşyalar olmaktadır. Özellikle bazı insanlar evlerinde ayakkabıyla gezdiklerinden dolayı halılar adeta mikrop yuvası haline dönüşür. Dışarıda kullanılan ayakkabılar ile eve girilmesi dışarıda yer alan birçok mikrobun eve taşınmasına neden olur. Evlerinde dış mekânlarda giydikleri ayakkabıları kullanan kişilerin hasta olmamak adına halılarını düzenli bir şekilde temizlemesi gerekir.

Evlerinin temiz ve mikroptan arınmış olmasını isteyen kişilerin öncelikle yapmasını gereken şey halı yıkama işlemidir. Halılar çok farklı şekillerde temizlenebilmektedir. Bunlara örnek olarak; halıları süpürme, halıları silkeleme, halıları silme, halıları havalandırma ve halı yıkama verilebilir.  Halıların evde yıkanılması bazı durumlarda yeterli değildir. Özellikle çok kirli olan, uzun süre yıkanılmayan, havalandırılmayan ve mikrop içinde kalan halıların mutlaka halı yıkama firmaları tarafından yıkanması gerekir. Fabrikalarda halılar kuru ve ıslak olarak iki yöntem ile yıkabilmektedir. Islak yıkama şampuanlama, durulama ve kurutma yöntemi ile yapılır. Kuru yıkama da ise halı önce güçlü bir makine ile süpürülmekte kir alınmakta ve sonrasında şampuanlanmaktadır. Şampuanlar halı üzerinde kuruduktan sonra vakumlama yöntemi ile halıdan çekilir.

“Halılarınızı yüzeysel değil, derinlemesine temizliyoruz.”

Halıların kökten uca kadar temizlenmesi adına mutlaka profesyonel kişiler ve güçlü makineler tarafından yıkanması önemlidir. Halıların hava almadığı durumlarda veya yanlış yöntemler ile yıkandığı durumlarda halının bulunduğu oda içerisinde kötü bir koku meydana gelebilir. Bu koku odaya giren insanları oldukça rahatsız etmekte ve nefes aldırmayı güçleştirmektedir. Bu gibi nedenlerden dolayı halının sadece bir aksesuar değil aynı zamanda sağlığımız adına da oldukça önemli bir eşya olduğu unutulmamalı ve o doğrultuda temizliğine de dikkat edilmelidir. Tüm bunların dışında halılarınız yıkatmak istediğinizde Kartal halı yıkama firmaları çalışanları arzu ederseniz evinizden halınızı almakta, yıkayıp, kurutup size getirmekte ya da evinize gelip özel makineler ile halılarınızı ve koltuklarınızı yıkayabilmektedir.

Günlük temizliklerin dışında, evlerde yapılan genel temizliklerde oldukça önemli olmaktadır. Genel temizlik yapılması ile birlikte evlerde biriken, kirler ve mikroplarda giderilir. Halılara biriken kirler ayak basılması ile beraber daha çok dibine çökmekte ve halının hava almasını engelleyerek sağlıksız bir ortam oluşmansa neden olmaktadır.

Halınızda Kötü Koku Oluşmasını Yıkatarak Önleyin

Derinlemesine temizlenmeyen ve düzenli olarak süpürülmeyen halılarda bir süre sonra kötü koku oluşacak ve bu kötü koku bütün evi saracaktır. Halı silme yöntemi bu kokunun daha fazla yayılmasına ve ön plana çıkmasına neden olmaktadır.

Halılarda kötü koku oluşmasının nedeni içine işlemiş olan yemek artıkları, ayaklarda oluşan kokunun halıya sinmesi ve evcil hayvan beslenmesi olabilmektedir. Kötü kokunun oluşması adına öncelikle halının düzenli olarak süpürülmesi ve hava aldırılması gerekir. Koku oluştuktan sonra halıya hava aldırmak ya da halıyı silmek yeterli değildir. Kokunun giderilmesi adına mutlaka halının, doğru yöntemler ve uzman kişiler tarafından yıkanılması gerekir. haliyikamaservisim.com  sitemizden hizmet talep ettiğiniz durumda halılarınızı doğru yöntemler kullanarak derinlemesine temizliyor ve kötü kokunun giderilmesine yardımcı oluyoruz. Kullandığımız halı şampuanları ile halılarınız bulunduğu odalara güzel ve ferah bir koku yaymaktadır.

Sağlıklı odalarda yaşayabilmek ve nefes alabilmek adına odalarda bulunan halıların mutlaka kötü kokudan arındırılmış ve derinlemesine yıkanmış olması gerektiğinden dolayı Kartal halı yıkama firmaları olarak halılarınızı kaliteli halı yıkama şampuanları ile yıkıyor ve mis gibi kokmasını sağlıyoruz.Halı yıkama fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle irtibata geçebilir, oldukça uygun fiyatlar ile halılarınızın ilk günkü gibi parlak ve temiz olmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir