Kurtköy Halı Yıkama

kurtkoy-hali-yikamaPendik Kurtköy Halı Yıkama Fabrikası

İstanbul Pendik Kurtköy’de faaliyet gösteren halı yıkama şirketi, bütün halı modelleri profesyonel yıkama teknikleri ile haliyikamaservisim.com güvencesiyle konusunda uzman kadrosu ve üst teknoloji makinaları ile kusursuzca temizlenmektedir. Kurtköy halı yıkama firması, %100 müşterileri memnuniyetini benimseyerek kalitesinden ve uygun fiyat avantajlarından ödün vermemeye devam etmektedir.

Kurtköy Halı Yıkama Firması
Halılarınız ücretsiz servis ağımızla kapınızdan alınarak fabrikamıza getirilir.Çeşitlerine göre ayrım işlemi yapılan halılar öncelikli olarak güçlü vakum ekipmanlarıyla toz alma işleminden geçirilir.
Tozlarından arındırılan halılar ileri teknoloji makinalarda yalnızca halılar için üretilen özel antibakteriye ve antialerjik bitki özlü şampuanlar kullanılarak yıkama işlemi gerçekleşir.
Yıkama işleminin ardından kurutma süreci başlar ve paslanmaz galveniz borularda kurutulmaya bırakılır.
Kurutma işlemine müteakip tamamen hijyen kuralları kapsamında kontrol ekibimiz tüm halılarınızın kalite kontrolünden tekrar geçer ve onaylama işlemini takiben parfümlenerek halılarınız ambalajlanır.
Ücretsiz olarak adresinize teslim edilir.

Kurtköy Halı Yıkama Tavsiye
Profesyonel halı yıkama hizmetinden asla taviz vermeyen firmamızdan hizmet alan önceki müşterilerimizin yorum ve tavsiyelerini inceleyerek fikir edinebilir, aynı şekilde sizler de halı yıkama hizmeti sonrasında haliyikamaservisim.com sayfasına girerek yorumlarınızı bırakabilirsiniz.
Tüm halı çeşitleriniz büyük bir titizlikle yıkanmaktadır. Makine halısı yıkama, Makina Yün Halısı, Shaggy Halı, Çin Halısı, Afgan Halısı, , Türkmen Halısı, Isparta Halısı, Hint Kilimi, Halıfleks, dokuma halı yıkama ve diğer halı çeşitlerinizi bize sormadan yıkatmaya karar vermeyin.

Türkiye’nin Birçok Noktasında Halı Yıkama Hizmeti Vermekteyiz.
Başta İstanbul olmak üzere, Ankara halı yıkama, İzmir halı yıkama, Adana halı yıkama gibi Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde halı yıkama firmaları mevcuttur. Tek bir telefonla bizlere ulaşabilir, en iyi halı yıkama hizmetini alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir