Mahfesığmaz Halı Yıkama Adana


hali-yikama-guzelyali-adanaAdana Mahfesığmaz halı yıkama firmaları arasında senelerdir müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiş firmamız,halı yıkama konusunda %100 müşteri memnuniyeti garantisini vermektedir.
Uzman kadrosu, kaliteli ekipmanları ve zamanında teslimatıyla Güzelyalı olmak üzere Adana’nın bir çok ilçe ve mahallesinde faaliyet göstermektedir.
Adana ili’nin tüm noktalarına ücretsiz servis hizmetimiz bulunmakla birlikte temizleme işleminin ardından tekrar kapınıza teslim ediyoruz.

Toz alma ve Fırçalama İşlemi

Her türlü halı yıkama kapasitesine sahip olan işyerimize getirilen halılar, cinslerine göre ayrılarak son teknoloji vakumlama makinaları ile vakumlama işlemi yapılarak halılarınız tozlarından arındırılmaktadır. Merdane sistemli makinalarımızda halıların üzerinde yatmış vaziyette olan halı tüyleri’nin düzeltilme işlemi gerçekleşmektedir.

Yıkama Parfümleme ve Ambalajlama Süreci

Özel halı şampuanları kullanılarak yıkama işlemine tabi tutulan halılar, üzerlerine herhangi bir baskı uygulanmadan temizleme işlemi gerçekleştirilir. Akabinde parfümlenme ve paketleme işlemi yapılan halılarınızın kurutma süreci başlar.
Mahfesığmaz halı yıkama merkezimiz’den hizmet almak için ilgili telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Halılarınızın teslim edilmesinin ardından sitemize girerek görüşlerinizi diğer müşterilerimiz ile paylaşabilir, yorum bırakabilirsiniz.
Mahfesığmaz halı yıkama servisi her zaman hizmetinizdedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir