Mersin Halı Yıkama

mersin-hali-yikamaEski adıyla İçel olan Mersin halı yıkama firmamız Mersin halı yıkama firmaları arasında müşteriler tarafından en fazla tercih edilen halı yıkama firması olarak kalitesini muhafaza etmektedir.
Toz alma, yıkama- ambalajlama işlemlerinden geçen halılarınız tecrübeli personeller tarafından büyük bir hassasiyet ile yıkanmakta ve evlerinize ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Mersin halı yıkama fabrikası ile ilgili diğer detaylara geçmeden önce dilerseniz güzel Mersinimizi biraz tanıyalım;
Bilinenin ötesinde bir derinliğin adı Mersin..
Bir dünya kenti.. Dillerin, dinlerin, kültürlerin kavuşup kaynaştığı hoşgörü kenti..
Havası, toptağı ve suyu ile cennetten bir köşe..
Akdenizin incisi, Türkiye’nin dünya’ya açılan kapısı..Tarım, sanayi, lojistik ve tabiki turizm için fırsatlar merkezi.
1.182 miltar dolarla ihracat’ta Türkiye’nin 10’uncu büyük kenti.. Limon üretiminde %70 ve ihracatındaki %30’luk pay ile Türkiye’nin narenciye deposu..
Türkiye’nin ilk serbest bölgesi, uluslararası limanı, çukurova bölgesel havalimanı, yat limanları, organize sanayi bölgeleri, lojistik organize ihtisas bölgesi, otoban bağlantı yolları ve demiryolu ulaşımı, tarım teknopark’ı, 330 km uzunluğunda sahil şeridi, kalkınmanın kalbi Mersin..
Kültürün, sanatın, doğanın, tarihin kalbi.. Kısacası yaşamın kenti.
Tarih, kendini bu kent’e emanet etti ve o emanet bugün halen korunuyor. Asırların efsaneleri açık hava müzesinde sergilenmektedir. Sahip olduğumuz tüm bu değerleri turizm odaklı yatırımlarla buluşturmak için Mersin ve çevresi turizm alanı altyapı hizmet birliği METAB kurulmuştur.
Şehrimizdeki turizm gelişim bölgeleri’nin planlarını ve altyapı işlemlerini tamamlarak 8 turizm merkezinde yatırım fırsatları sunulmuştur.
Görmüş olduğunuz üzere Mersinimiz her geçen büyümekte ve gelişmektedir. Böylesine güzellikleri içerisinde barındıran Mersin’de halı yıkama fabrikası olarak ileri seviye teknoloji ürünleri olan yıkama makinaları kullanılmaktadır. İklim bakımından sıcak bir bölgeye hakim olan Mersin’de halılarımız daha çabuk kirlenmekte yıkanmaya ihtiyaç duyulmaktadır.
Yılların sağlamış olduğu tecrübe birikimini halı temizliğine işleyen şirketimiz Mersin’in tüm bölgelerine ücretsiz servis hizmeti sağlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir