Osmaniye halı yıkama firmaları

hali-yikama-osmaniyeOsmaniye de yıllardır faaliyet gösteren şirketimiz, tecrübeli kadrosu ile her türlü halınızın temizliğini dikkat ve tititlikle temzileyerek adresinize ücretsiz olarak servis etme imkanı sunmaktadır. Halı yıkamak başlı başına hassasiyet gerektiren bir konudur. Halılarınızın adresinizden alınarak tekrar teslim edilme sürecine kadar bir çok aşamadan geçmektedir. Halılarınız teslim alınırken karşılığında makbuz verilir ve diğer müşterilerimizin halıları ile karışmaması için numaralandırılır. Sonrasında yıkama işlemine geçmeden önce vakumlu toz makinaları aracalığı ile tozlarından arındırılır. Tozlarından arındırılma işleminin ardından kontrol ekibimiz halı üzerinde yer alan leke kontrolünü gerçekleştirir. Sonrasında halılarınız cinslerine göre ayrıştırılarak her biri halı çeşidi için ayrı işlemlere tabi tutulur. El dokuma halıların yıkanışı farklı, makina halıların ki farklı, yün halıların yıkama şekli farklıdır. Her bir işlem kendine has ayrı bir özveri ve detaylı işlem gerektirmektedir.
Hepsinin şampuanları farklıdır ve son model makinalarımızda yıkanmaktadır.
Yıkanma işleminin ardından kurutma süreci başlar ve ardından kötü kokuların oluşmaması açısından parfümlenerek paketlenir ve adresinize servis edilir.
Osmaniye de halı yıkama konusunda bizlere danışmadan karar vermeyiniz. Halılarınızı güvenli firmalara teslim ediniz. Firmamızı ve yaptığımız işlemleri görmek için ziyaret edebilir, halı yıkanma aşamalarını yerinde gözlemleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir