Sancaktepe Halı Yıkama

Sancaktepe Halı Yıkama

Ev dekorasyonunun en önemli tamamlayıcısı olan halıların farklı çeşitleri ve ebatları bulunmaktadır. Eskiden evlerde daha çok el dokuması halılar kullanılırken, gelişen teknoloji ile beraber bu halıların yerini uygun fiyat ve çeşit seçeneğinden dolayı makine halıları almaya başlamıştır. Makine halılarının, el dokuması halılarına oranla var olan dezavantajlarına örnek olarak halıların hava almaması verilebilir. Hava almayan halılarda, bir süre sonra kötü koku oluşur ve oluşan bu koku bütün evin rahatsız edici bir şekilde kokmasına neden olur.

Bir halının rengini belirleyen etken halı dokumada kullanılan ipliklerin rengidir. Her halının kullanım ömrü dolmaya başladığında rengi solmaya başlar. Ancak bazı halılarda kısa sürede solma gözlenebilir. Bunun neden halı imalatında kalitesiz ürünlerin kullanılması, halı temizlemede yanlış yöntemlerin tercih edilmesi ve halının çok fazla güneş ışığına maruz kalması verilebilir. Halı yıkama yöntemi doğru bir şekilde yapıldığı sürece asla halının renginin solmasına neden olmaz. Bazı firmalar halıların dokusuna uygun deterjan kullanmadığından, halıyı çok fazla sıcağa maruz bıraktığından ve özellikle leke çıkarma için ağartıcı ürünler kullandığından dolayı halıların renginde solma meydana gelir.

Halı Temizliği Adına Mutlaka Halı Yıkama Firmaları mı Tercih Edilmelidir?

Son zamanlarda insanlar evlerinde bulunan halıların daha temiz ve daha hijyenik olabilmesi adına halılarını halı yıkama firmalarına vermektedir. Halı yıkama fabrikalarında yıkanan halılar daha temiz olmakta ve bakterilerden tam anlamıyla arındırılmaktadır. Özellikle bebekli olan evlerde bebekler sürekli halıyla temas içinde olduğundan dolayı halıların temiz olması oldukça önemlidir. Emekleyen bebekler halılarda yer alan çeşitli kalıntıları ağızlarına atabilir ve böylelikle çeşitli sağlık sorunları meydana gelebilir. Bu gibi durumların yaşanmaması adına halılar her gün süpürülmeli ve en az 6ayda bir yıkatılmaya verilmelidir.

Sizlere Nasıl Hizmet Veriyoruz?

Teknolojiyi takip ederek o doğrultuda çalışan, doğru yöntemler uygulayarak halılarınızı temizleyen, teknolojik makineler ile halılarınıza zarar vermeden derinlemesine temizlik sağlayan ve halılar adına özel üretilmiş olan halı şampuanları ile halıların daha güzel ve daha parlak olmasını sağlayan halı yıkama alanından hizmet veren firmamız, halınızın çeşidine göre yıkama politikası belirlemektedir.   Sizlere hem ekonomik hem de kaliteli hizmet sunan firmamızdan hizmet alabilmeniz adına bizimle iletişim kurmanız, adresinize çağırmanız ve yıkanmasını istediğiniz halılarınızı göstermeniz yeterli olmaktadır.

Sancaktepe halı yıkama alanında hizmet veren firmalarımız öncelikle eksiksiz bir şekilde siparişinizi alır. Sizlerin istediği gün ve saatte halılarınızı evlerinizden teslim alarak, karışmaması adına fiş numarası belirler. Halılarınız yıkama alanına götürülerek yıkama işleminden önce vakumlama makineleri ile üzerinden yer alan tozlar alınır. Halı üzerinde leke var ise etkili leke çıkartıcılar ile lekeler çıkartılır. Sonrasında özel halı yıkama makineleri ile halının kumaşına zarar vermemek için doğru yöntem seçilerek halı yıkanır. Yıkanma işleminden sonra da halının üzerinde herhangi bir kalıntı kalmaması için hav makinesi adı verilen makineler ile halılar süpürülür. Sizlere en doğru ve en kaliteli hizmeti verebilmek adına tekrardan leke kontrolü yapılır. Halı kurutulur ve ambalajlanarak adresinize teslim edilir.

Sağlıklı odalarda yaşayabilmek ve nefes alabilmek adına odalarda bulunan halıların mutlaka kötü kokudan arındırılmış ve derinlemesine yıkanmış olması gerektiğinden dolayı Sancaktepe halı yıkama firmaları olarak halılarınızı kaliteli halı yıkama şampuanları ile yıkıyor ve mis gibi kokmasını sağlıyoruz. Halı yıkama fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle irtibata geçebilir, oldukça uygun fiyatlar ile halılarınızın ilk günkü gibi parlak ve temiz olmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir