Sefaköy Halı Yıkama

sefakoy-hali-yikamaSefaköy halı yıkama firmaları

İstanbul Sefaköy’de faaliyet gösteren ve konusunda yılların tecrübesini mutlu müşteri ilkesiyle harmanlayarak hizmetinize sunan seçkin firmamız, halı yıkama konusunda son derece disiplinli ve tecrübeli uzman ekibiyle Sefaköy’de hizmet vermektedir.

Küçükçekmece Sefaköy halı yıkama merkezi

Sefaköy halı yıkama fabrikası profesyonel halı yıkama merkezimiz Sefaköy’ün tüm noktalarına ücretsiz servis ağıyla kapınıza kadar gelerek halılarınızı teslim alarak hizmet sonrası tekrar servisimiz teslim etmektedir. Makina halıları, el dokuma halıları ve diğer tüm halı çeşitlerini büyük bir titizlikle yıkamaktayız.

Sefaköy’de ki halı yıkama fabrikaları arayışına son!
Firmamız bir çok halı yıkama  firması arasında kendisini kanıtlamış ve uzun senelerdir müşterilerine kaliteli halı yıkama hizmetlerini sunan bir firmadır. haliyikamaservisim.com olarak sizler için sefaköydeki en iyi halı yıkama firmaları yerinde gözlemleyerek, %100 müşteri memnuniyeti kriterlerini karşılayan firmalardan oluşmaktadır.

Sefaköy’deki  halı yıkama şirketleri

Adresinize gelen ücretsiz servis ağı ile halılarınız makbuz karşılığında alınarak , diğer müşterilerin halıları ile karışmaması açısından numaralandırılarak teslim alınmaktadır. Sonrasında firmaya gelen halılar, önce tozlarından arındırılması suretiyle son modern yıkama makinalarında halıların cinsleri ayrımı yapıldıktan sonra yıkama işlemi başlatılır. Yıkama işleminde her halı cinsinin kendine has bitkisel , antialerjik ve antihijyenik şampuanlar kullanılmaktadır. Makinalarda yıkanan halılar tekrar leke kontrolu ekibi tarafından kontrol edilerek kurutma bölümüne alınmaktadır. Kuruma işlemi tamamlanan halılar kötü kokuların olmaması adına parfümlenerek teker teker paketlenir ve adresinize teslim etmek üzere servis yola çıkar.

Sefaköy halı yıkama tavsiye

Sadece Sefaköy’de değil, İstanbul’un tüm ilçelerinde halı yıkama servisleri mevcuttur. haliyikamaservisim.com üzerinden daha önce hizmet alarak halılarını temizletmiş müşterilerimizin yorumlarını da okuyarak fikir alabilir, sizlerde aynı şekilde hizmet sonrası sitemiz üzerinden görüş ve düşüncelerinizi diğer müşterilerle paylaşabilirsiniz. Sefaköy halı yıkama telefon numarası aracılığı ile bizlere ulaşabilir veya formumuzu doldurarak sizlere belirttiğiniz tarih ve saatlerde bizlerde dönüş yapabiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir