Seyhan Halı Yıkama Adana


Halılarımız evlerimizin vazgeçilmez dekorasyonları olmalarının yanısıra kış aylardan soğukları engelleyen önemli eşyalarımızdan birisidir.  Bu anlamda hijyenik olması açısından oldukça önemlidir.  Özellikle Adana gibi sıcak şehirlerde ev içerisinde sürekli halıların üzerinde gezinmemiz, çocuklarımızın halıların üzerinde sürekli oynaması ve iklim koşullarının da sıcaklığını göz önünde bulundurduğumuzda kısa zamanda kirlenmesine , tozlanmasına veya lekelenmesine sebep olmaktadır. O bakımdan halılarımızın periyodik olarak yıkanması ve bakterilerden arınması gerekmektedir.
Halı yıkama işlemi oldukça incelik ve titizlik gerektiren, profesyonel ekip tarafından modern cihazlar tarafından yıkanmasını gerektiren bir çalışmadır. O yüzden halınızı yıkıyoruz diyen her firma ile çalışmamak gereklidir. Halılarımızı yıkatacağımız firmaları gerekirse yerinde inceleyerek nasıl bir mekanda ne nasıl şartlarda yıkandığını gözlemekte fayda vardır.
Şirketimiz Seyhan halı yıkama firmaları arasında önemli bir yere sahiptir ve birinci sınıf halı yıkama ekipmanları ve özel halı şampuanları kullanılmaktadır. Arzu ettiğiniz zaman Seyhan  halı yıkama merkezimizi ziyaret edebilir, halıların yıkanma aşamalarını yakından takip edebilirsiniz.
Şirketimiz halı yıkama konusunda halılarınızı ücretsiz servimizle adresinizden alarak öncelikle tozlarından arındırılma işlemini gerçekleştirir, akabinde halılarınızın cinslerine göre ayırt edilerek modern makinalarda yıkama işlemi başlatılır. Sonrasında ise kurutma süreci başlar ve kurutma işleminin ardından da parfümleme ve paketleme kısmına geçilir.
Halılarınız ilk günkü gibi tertemiz ve ışıl ışıl bir şekilde adresinize teslim edilir.

Firmamız sadece halı yıkama konusunda Seyhanda değil, Adana’nın tüm ilçelerinde hizmet vermektedir.  Turgut özal halı yıkama , mahfesığmaz halı yıkama, Huzurevleri halı yıkama bunlardan sadece bir kaçıdır. Halı yıkama firmaları konusunda daha önce halılarını yıkatan müşterilerimizin yorumlarını inceleyebilir, sizlerde hizmet sonrası sitemiz üzerinden görüşlerinizi aktarabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir