Seyhan Halı Yıkama

seyhan-hali-yikamaAdana Seyhan Halı Yıkama Fabrikası
Tüm halılar, zaman zaman elektrikli süpürge ile temizlenmektedir fakat bu durum halıları yüzeysel olarak temizlediği gibi, zamanla halı’nın derinlemesine temizlik yapılması gerektiğine dair emareler kendisini göstermeye başlamaktadır. Bunlardan bir kaç örnek vermek gerekirse ; halı dokusu mat bir hale gelerek yüzeyinde yapışkansı bir görünüm oluşmaya başlar.
Aynı şekilde ilk gün aldığınız renk ile şimdiki rengini kıyasladığınızda belirgin bir renk değişimine şahit olursunuz.
Masa, sandalye, masa, sehpa ve benzeri mobilyaların halıların üzerine temas eden ayakları, zamanla halı yüzeyinde çukur oluşumlarına, izler oluşmasına sebep olmaktadır.
Sürekli dışarıdan içeriye giren tozların halı yüzeyinde ve zamanla dip bölgelere yerleşen tozlar, evlerde tozların merkezi haline gelerek çeşitli hastalıkların oluşmasına ön ayak olurlar.
Şayet bu bahsettiğimiz belirtilen biri veya birkaçı başgöstermeye başladıysa, halılarınızın profesyonel ekip tarafından derinlemesine yıkanma zamanı gelmiştir. Detaylı halı yıkama işlemi halılarınızdaki, kilimlerinizdeki toz ve kirlerinden tamamen arındırılarak bakteri oluşumunu yok eden en güçlü temizleme tekniğidir.

Profesyonel Halı Yıkamanın Hayatımızdaki Önemi 
Halılarını profesyonel firmalar tarafından yıkatan müşteriler, temizleme işleminin ardından farkı görebilmektedirler. Bunun asıl nedenlerinden birisi ; halıların zamanla kirlenmesine rağmen toz ve kirler halı diplerine yerleştiğinden yüzeysel olarak halılarının temiz olduğu yanılgısına düşmeleridir. Halbuki diplerde birikmiş olan bakteri yuvaları içten içe halıları yıpratmakla kalmaz, insanlar içinde alerjik hastalıkların tetiklenmesinde etkin rolleri bulunmaktadır. Bu açıdan halı, battaniye, kilim ve koltuk yıkama işlemlerinde mutlaka profesyonel firmalarla çalışmanız, hijyenik açıdan, dolayısıyla da sağlığımızı tehdit eden toz ve kirlerin kökten temizlenmesi açısından profesyonel temizlik yaptırmanız oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Sıklığı Hangi Aralıklarla Olmalıdır?
Halılarınızın kullanım ömrünü uzatabilmek için uzmanlar en az 6 ayda bir halıların kaliteli halı yıkama firması tarafından yıkatılmasını önermektedirler. Bu sıklık, halıların hane halkı sayısının çokluğuna göre artırılmasını ön görmektedir. Bilhassa evlerinde evcil hayvan besleyen hanelerde halı yıkama işlemi en az 4 ayda bir yapılması gerekmektedir. Bu sayede halılar dezenfekte olarak mikroplarından arındırılmış bir şekilde ferah ve temiz bir ortama kavuşmanızı sağlayacaktır.

Ucuz Halı Yıkama Kampanyaları Adı Altında Maliyeti Düşürerek Halı Yıkayan Firmalardan Uzak Durunuz
Bazı merdiven altı diye tabir ettiğimiz halı yıkama firmaları, kullandığı ekipmandan, halı şampuanına kadar bir çok maliyeti kısarak daha kalitesiz yıkama hizmeti sunmakta ve bu durumu da ucuza halınızı yıkıyoruz kampanyaları ile kamufle etmektedir. Elbette hem kaliteli işler yapıp, hem de ucuza halı yıkayan firmalar mevcuttur fakat bunları birbirinden ayırt edebilmeniz gerekmektedir. Vaktiniz varsa bizzat halı yıkama firmasına giderek halılarınızın yıkanma aşamalarını, ne tür şampuan kullandııklarına dair bilgileri ve kurutma alanlarını yerinde gözlemlemenizde oldukça fayda vardır.

Haliyikamaservisim.com Sitesi Üzerinden Hizmet Veren Tüm Halı Yıkama Firmaları Yerinde Gözlemlenmiş ve Tarafımızdan Onaylanmış Fabrikalardır
Kalitesiz halı yıkama işlemleri’nin önüne geçebilmek ve müşteri memnuniyetini %100 karşılamak amacıyla faaliyete girmiş olan haliyikamaservisim.com sitesi, çalıştığı halı yıkama şirketlerini birebir ziyaret ederek kalite standartlarını uygunluğunu, son modern makinalarda yıkanış aşamalarını, kullanılan bitkisel özlü şampuanları birebir gözlemleyerek tam not alan firmalardır. Sitemiz üzerinden sipariş vererek halılarını yıkatmış olan müşterilerimizin yorumları da bu durumu doğrulamaktadır.
Halı yıkama hizmeti sonrası sizlerde sitemiz üzerinden yorum ve tavsiyelerde bulunabilir, kalite standartlarımızı en yukarılara taşımak adına katkıda bulunabilirsiniz. Türkiye’nin bir çok noktasında yıkama hizmeti veren haliyikamaservisim.com İstanbul’da, Ankara’da, İzmir’de Adana’da, Bursa’da ve diğer bir çok ilde profesyonel hizmet vermektedir. Kaliteli hizmet almak için lütfen bizlere ulaşınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir